fot. materiały prasowe

Bezpłatne badania i konsultacje z lekarzami, darmowe zabiegi pielęgnacyjne oraz prezentacja najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny estetycznej – to jedne z wielu propozycji przygotowanych z okazji Dnia Kobiet przez Pasaż Grunwaldzki. Wydarzenie już najbliższy w weekend 5-6 marca.

 

Wiele kobiet nie pamięta o badaniach kontrolnych, bądź trudno im znaleźć na nie czas. Okazją do zatroszczenia się o swoje zdrowie i urodę będzie specjalny program wydarzeń przygotowany z okazji Dnia Kobiet przez Pasaż Grunwaldzki i Centrum Medyczne Coramed.

W najbliższy weekend w centrum będzie można wykonać badanie USG tarczycy oraz wzroku (Soczewki24), zasięgnąć porady podologicznej na temat zdrowia stóp i skonsultować się z kosmetologami w zakresie pielęgnacji ciała. Panie będą mogły również skorzystać z zabiegów mających na celu poprawienie wyglądu twarzy oraz dłoni.

Co więcej, w pierwszy dzień wydarzenia (sobota) klientki Pasażu, mogą spotkać się z lekarzami z Centrum Medycznego Coramed, specjalizującymi się w zakresie chirurgii plastycznej twarzy oraz ciała, ginekologii estetycznej (w godz. 11.00-14.00), a także dermatologii i medycyny estetycznej (w godz. 16.00-18.00).

Podczas wydarzenia wszyscy zainteresowani będą mogli również dowiedzieć się więcej na temat: makijażu pernamentnego metodą 3D, treningu w 21 minut z Mihą Bodytec (urządzenie do elektrostymulacji mięśni) i laserowej depilacji ciała. Wszystkie konsultacje oraz badania USG tarczycy i wzroku są bezpłatne.

Wszystkie atrakcje odbędą się w weekend 5-6 marca, w godz. 11.00-18.00. Partnerem eventu jest Centrum Medyczne Coramed. Więcej informacji na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWithin Temptation zagrają koncert we Wrocławiu!
Następny artykułZapomniane wrocławskie pomniki – część 2
Odkryj Wrocław na nowo