Dawne lądowisko dla helikopterów na Przedmieściu Oławskim zamieni się w miejsce do nauki tańca irlandzkiego! [BEZPŁATNE WARSZTATY]

0

Lubimy takie akcje! Niewykorzystana przestrzeń po dawnym lądowisku dla helikopterów na Przedmieściu Oławskim (za nieczynnym już szpitalem przy ul. Traugutta) zostanie zaadaptowana pod przestrzeń do realizacji wyjątkowych działań grupy aktywnych mieszkańców. W ramach projektu ,,Coś się dzieje za szpitalem” przeprowadzą oni m.in warsztaty z nauki tańca irlandzkiego, silent disco i piknik gotycki.

Działania za dawnym szpitalem na wrocławskim Trójkącie rozpoczną się już w najbliższą sobotę (11.06) wydarzeniem o nazwie ,,Maidin Mhait” – czyli „Dzień dobry” po irlandzku.

,,Chcesz poczuć klimat Irlandii, może chcesz nauczyć się nowego tańca, a może zwyczajnie chcesz odpocząć po całym tygodniu?

Nie ma ku temu lepszej okazji jak nasz pokaz i warsztaty tańca irlandzkiego z nauką podstawowych kroków z zespołem Tuatha & Ellorien. Na koniec wspólnie wykonamy układ, który się nauczyliśmy.” – mówią organizatorzy projektu (Stowarzyszenie Przedmieście z Kultury przy współpracy z Radą Osiedla Przedmieście Oławskie), realizowanego w ramach programu Mikrogranty.

Warsztaty tańca irlandzkiego

Planowane są trzy 45-minutowe warsztaty, które rozpoczną się o 16:00, 17:00 i 18:00.

Termin: 11.06, sobota.
Miejsce: na tyłach szpitala przy ul. Traugutta, w miejscu dawnego lądowiska dla helikopterów, przy Żabiej Ścieżce.

Na początku każdych warsztatów będzie krótka rozgrzewka, następnie zespół Tuatha & Ellorien pokaże kilka układów, po których wspólnie będziecie mogli ćwiczyć aby finalnie zatańczyć jak na dniu świętego Patryka.

Impreza dla małych i dla dużych. Nie ma żadnych ograniczeń.

Dołącz do wydarzenia: kliknij

Cykl imprez na dawnym lądowisku

To pierwsze z cyklu wydarzeń, których elementem wspólnym jest miejsce, dawne lądowisko helikopterów za szpitalem na Traugutta. Spotkania będą okazją do spędzenia czasu z bliższymi i dalszymi sąsiadami, pogadania z Radnymi Osiedlowymi i zazwyczaj poruszania się w rytm muzyki.

Oprócz wieczoru z tańcem irlandzkim w ramach projektu ,,Coś się dzieje za szpitalem” planowane jest m.in – koncert latino live, – impreza taneczna latino, – piknik gotycki połączony z akcją krwiodawstwa, – silent disco.

Więcej informacji: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWinnice na Dolnym Śląsku. 8 wyjątkowych miejsc, w których napijesz się regionalnego wina!
Następny artykułWrocław: Bezpłatne spacery z przewodnikiem. Harmonogram letnich wycieczek
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.