27 grudnia Wrocław Fashion Outlet rusza z darmowym serwisem narciarskim dla członków programu lojalnościowego Fashion Club i rozpoczyna zimowe wyprzedaże

Już 27 grudnia we Wrocław Fashion Outlet ruszy serwis narciarski, w którym członkowie programu lojalnościowego Fashion Club będą mogli za darmo przygotować swój sprzęt przed wyruszeniem na stoki. Tego samego dnia w jedynym centrum outletowym w regionie rozpoczną się wielkie wyprzedaże, podczas których klienci będą mogli nabyć perełki modowe od najpopularniejszych światowych marek w jeszcze atrakcyjniejszych cenach.  

Z myślą o fanach białego szaleństwa

Wrocław Fashion Outlet przygotowuje niespodziankę dla wielbicieli sportów zimowych. Już 27 grudnia w centrum zostanie otwarty serwis narciarski, w którym członkowie programu lojalnościowego Fashion Club będą mogli za darmo przygotować swój sprzęt do rozpoczęcia sezonu zimowego i wyjazdów na ferie. Warunkiem skorzystania z usługi jest członkostwo w programie lojalnościowym centrum i dokonanie zakupów na kwotę min. 300 zł. Jeden posiadacz karty może oddać do serwisu maksymalnie dwie pary sprzętu zimowego pod warunkiem zrobienia zakupów za min. 600 zł. Wymagana kwota może zostać rozbita na max. 5 paragonów, a zakupy muszą zostać dokonane tego samego lub poprzedniego dnia. Aby móc skorzystać z usługi serwisu narciarskiego, członkowie Fashion Club mogą okazać paragony ze wszystkich salonów znajdujących się we Wrocław Fashion Outlet. Jednak robiąc zakupy w ramach Fashion Club, mogą liczyć na dodatkowy upominek – zestaw kosmetyków od marki Organique. Serwis narciarski będzie czynny do 13 stycznia 2024 roku (z wyjątkiem dni wolnych) w godzinach 11:00-19:00.

Specjaliści od sprzętu zimowego do dyspozycji klientów

Za serwis sprzętu zimowego odpowiedzialni będą doświadczeni specjaliści z firmy REMAR SPORT. W skład przeglądu wchodzą usługi takie jak ręczne ostrzenie krawędzi, smarowanie żelazkiem na gorąco, cyklinowanie i maszynowe planowanie ślizgu, szczotkowanie ślizgu oraz polerowanie. Klienci na miejscu będą ustalali z serwisantami termin odbioru gotowego sprzętu. Podczas trwania akcji specjaliści planują dokonać przeglądu ponad 300 par sprzętu zimowego. Punkt serwisu narciarskiego będzie znajdował się w pobliżu salonów Guess i Nike.

Szczegóły akcji wraz z Regulaminem dostępne są na stronie Wrocław Fashion Outlet oraz w mediach społecznościowych centrum.

Wyprzedażowe szaleństwo: czas start!

27 grudnia to także dzień, w którym we Wrocław Fashion Outlet rozpoczną się wielkie, zimowe wyprzedaże. To dobry czas na zakup perełek modowych od najpopularniejszych światowych marek w jeszcze atrakcyjniejszych cenach, ale także uzupełnienie garderoby przed wyruszeniem na stoki. Oferty specjalne w jedynym centrum outletowym w regionie będą czekały na klientów we wszystkich salonach, także w tych z odzieżą i sprzętem sportowym. Od 27 grudnia klienci Wrocław Fashion Outlet, podobnie jak w ubiegłych latach, będą mogli skorzystać z dodatkowej oferty przygotowanej przez markę Salomon, która po raz kolejny uruchomiła swój pop-up z wyposażeniem dla fanów białego szaleństwa. Okazje specjalne będą czekały na klientów także w salonach marek 4F i Mountain Warehouse z modą i akcesoriami sportowymi oraz Wellensteyn oferującej kurtki zimowe premium.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKomunikacja miejska w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
Następny artykułWrocławski Chór Seniora zaśpiewał w Kościele Pokoju w Świdnicy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.