Darmowe Lodowisko na Stadionie Wrocław. Tylko z kartą Nasz Wrocław

0

Amatorzy ślizgawek będą mogli niebawem ponownie korzystać z lodowiska przy al. Śląskiej. W chwili obecnej trwają przygotowania do nowego sezonu. Otwarcie Lodowiska na Stadionie nastąpi już w najbliższy czwartek 11 listopada.

Obiekt będzie działać na drugim piętrze parkingu wielopoziomowego, widocznego od strony al. Śląskiej. Wzorem ubiegłego sezonu, tafla o kształcie owalnej pętli otoczona zostanie bezpiecznymi bandami, które oddzielą jeżdżących od elementów konstrukcyjnych parkingu. Dłuższa prosta toru wyniesie 55 metrów, a jego szerokość ok. 7 metrów. Lodowisko pomieści jednorazowo do 100 osób.

Na miejscu dostępna będzie wypożyczalnia, w której do dyspozycji gości znajdzie się ponad 400 par łyżew – zarówno figurowych, jak i hokejowych, w rozmiarach od 28 do 48. Dla najmłodszych przewidziana będzie możliwość wypożyczenia kasków i tzw. pingwinków do nauki jazdy. Dostępna będzie także strefa szatni i możliwość naostrzenia łyżew.

Lodowisko czynne będzie od poniedziałku do niedzieli w godz: 9:00 – 22:00. Ostatnie wejście możliwe będzie o godzinie 21:00. W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Z kartą Nasz Wrocław raz w roku można skorzystać z bezpłatnego wejścia na lodowisko na Stadionie Wrocław.

Cennik dla pozostałych osób:

mat. Stadion Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMontaż iluminacji świątecznych we Wrocławiu. Jak będą wyglądać w tym roku?
Następny artykułKrzysztof Piątek – najważniejsze informacje
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.