Darmowa konferencja dla nauczycieli i trenerów

0
a

Pracujesz z młodzieżą i szukasz ciekawych narzędzi do urozmaicenia zajęć? A może zastanawiasz się, w jaki sposób uwolnić ich ukryte pokłady kreatywności? Przyjść 6 lutego na konferencję podsumowującą projekt Young & Smart, posłuchaj wykładów i poznaj narzędzia, które usprawnią Twoją pracę.

Już 6 lutego 2020 r. podczas konferencji na Stadionie Wrocław zaprezentujemy narzędzia, które pomogą młodym pokoleniom rozwijać przedsiębiorczość i umiejętności społeczne przy użyciu nowatorskich metod.
Zapraszamy wszystkie osoby pracujące na co dzień z młodzieżą, poszukujące wiedzy, inspiracji i gotowych rozwiązań do rozwijania ich pasji i umiejętności.

Czas: 6 lutego 2020, 9:30 – 13:10
Miejsce: Stadion Wrocław. Sala Euro. Wejście W3. 3 piętro
Zapisy: https://youngandsmart.eu/theconference/

Agenda konferencji:

09:30 Wykład inauguracyjny – „Zaangażowanie młodzieży czy angażująca młodzież” – Marcin Skocz, prezes, Fundacja Semper Avanti
10:30 „Nowatorskie metody rozwoju samodzielności i kreatywności u dzieci i młodzieży” – Dr hab. Łukasz Panfil. Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu
11:10 Young and Smart: założenia, cele i realizacja programu. Marcin Budzyński, CEO, Agencja Note Interactive.
11:35 Przerwa kawowa
12:05 Booklet, czy jak standaryzować pracę nad przedsiębiorczością młodzieży. Lech Guzowski, Managing Partner, Agencja Note Interactive
12:30 Filmy edukacyjne, czyli jak wspierać nauczycieli w procesie uczenia. Lech Guzowski, Managing Partner, Agencja Note Interactive
12:50 Gry edukacyjne, czyli jak uczynić edukację skuteczną i atrakcyjną. Marcin Budzyński, CEO, Agencja Note Interactive.
13:10 Zakończenie konferencji

Projekt „Young & Smart – kompleksowy program edukacyjny z zakresu przedsiębiorczości i aktywności społecznej młodzieży” zrealizowany był w ramach programu Erasmus+.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTRIBUTE TO DIRTY DANCING – wyjątkowe muzyczno-taneczne show!
Następny artykułKoniec słynnej Grochowianki? Mieszkańcy przedstawili swój pomysł na to miejsce
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.