Pełną parą i z dobrą energią wystartował trzeci sezon dACH!u Dominikańska! To nowoczesna, otwarta przestrzeń imprezowa ze strefą barową i punktem gastro oraz przepięknym widokiem na centrum miasta, znajdująca się na dachu Galerii Dominikańskiej. To także obowiązkowe miejsce na kulturalno-rozrywkowej mapie Wrocławia, gdzie każdego dnia czekają na was różne wydarzenia i  atrakcje! Przygotujcie się na energetyzującą zabawę, dobrą muzykę i niezapomniane chwile, bo na pewno nie raz was zaskoczymy!

Sezon letni we Wrocławiu już wystartował, a wraz z nim kolejna, trzecia odsłona dACH!u Dominikańska! To największe miejsce spotkań w centrum miasta, oferujące udział w różnych, wyjątkowych wydarzeniach, dedykowanych bez względu na wiek wszystkim wrocławianom oraz turystom, a przede wszystkim osobom lubiącym dobrą zabawę, muzykę i aktywny styl życia. Podobnie jak w poprzednich edycjach, tegoroczny program artystyczno-rozrywkowy został tak stworzony, aby każdy z was znalazł w nim coś dla siebie.

Koncertowo, na wesoło i aktywnie

Przez całe wakacje każdego dnia przygotowaliśmy dla was różne atrakcje, których nie możecie pominąć. W  poniedziałki przygotujcie się na drużynowe rozgrywki w PubQuizie, we wtorki i czwartki – na żywo wybrzmiewać będzie muzyka, a serię tematycznych koncertów zagra chłopak z gitarą w osobie Wojtka Kiełbasy. dACH! Dominikańska będzie także jedną ze scen dwóch festiwali Vertigo Summer Vibes Festival w czerwcu oraz Vertigo Summer Jazz Festival w lipcu.

Środy zarezerwujcie na kino pod chmurką z najlepszą filmową ścieżką dźwiękową i soundtrack setem serwowanym przez dj’ów przed filmem. Tegoroczną edycję kina plenerowego otworzyła Gorączka Sobotniej Nocy, a w kolejnych tygodniach zobaczycie równie niezwykłe projekcje, jak m.in. Mamma Mia!, Dirty Dancing, a także 3. część Bridget Jones czy też filmową wersję znanego z Teatru Muzycznego Capitol spektaklu Priscilla Królowa Pustyni. W piątki i soboty zapraszamy na muzyczne party silent disco, a w niedziele na międzypokoleniowe potańcówki! Stałym elementem programu będą kreatywne warsztaty, zajęcia sportowe i gry grupowe.

dACH! Dominikańska to również przestrzeń do zabawy dla najmłodszych, dlatego w soboty odbywać się na nim będą różne tematyczne animacje. Szykujcie się na specjalne wydarzenia na zakończenie roku szkolnego – będą lody za świadectwo, tiktokowe układy i nagrywki z profesjonalistami. Już 20 czerwca przygotujcie się na wspólne świętowanie Nocy Kupały. Z okazji nadejścia lata nawiążemy do magii, muzyki ludowej, wianków na wodzie i lampionów w powietrzu. Hucznie uczcimy też 26 lipca imieniny Ani (ani Twoje, ani moje), którym towarzyszyć będzie wiele specjalnych wydarzeń.

Jest co jeść, jest co pić

Przez cały czas do waszej dyspozycji jest strefa gastronomiczna znajdująca się na terenie Galerii Dominikańskiej, licząca obecnie ponad 20 punktów, w tym restauracji i kawiarni, serwujących całą gamę smaków. A zakupiony na miejscu posiłek możecie wziąć ze sobą na dACH! Dodatkowo, udogodnieniem dla szukających ochłody i sposobów na ugaszenie pragnienia podczas letnich imprez, jest strefa barowa serwująca orzeźwiające, kolorowe napoje.

Z dACH!u podziwiaj panoramę miasta!

Patrząc z góry widać lepiej i więcej, a czasem łatwiej też nabrać dystansu do wielu spraw, napawając się przy tym letnimi chwilami. Wystarczy usiąść na dachu Wrocławia, zamówić ulubiony napój i delektować się przepięknym widokiem, rozciągającym się na całe miasto. Stąd rozciąga się piękna panorama na Odrę i Ostrów Tumski. dACH! Dominikańska to idealne miejsce spotkań po pracy lub wieczorową porą z przyjaciółmi. Korzystajcie z lata! Sprawdźcie to niesamowite miejsce spotkań. Aktualny program wydarzeń znajdziecie na: Facebook’u i Instagramie.

Więcej informacji na stronie https://galeria-dominikanska.pl/ bądź na profilu Fb: https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŻywność konopna jako część zdrowej diety: przegląd produktów
Następny artykułWrocław: Pożar pałacu w Świniarach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.