Krzyki to jedna z największych oraz najgęściej zaludnionych dzielnic administracyjnych Wrocławia. Na jej terenie położony jest Uniwersytet Ekonomiczny, w którym uczy się tysiące studentów. Charakterystycznym punktem orientacyjnym jest Sky Tower, najwyższy budynek w całym województwie dolnośląskim. Krzyki oferują bogate zaplecze zarówno handlowo-usługowe, jak i rozrywkowe. Warto zatem rozważyć zakup mieszkania od dewelopera w tym rejonie Wrocławia – szczególnie pod kątem przyszłej inwestycji.

Rynek nowych mieszkań we Wrocławiu jest ogromny – deweloperzy prześcigają się z ofertami, by zachęcić potencjalnych klientów do zakupu nowego lokalu – zarówno na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i typowo pod wynajem np. dla studentów. Co więcej, na terenie miasta, szczególnie w dzielnicy Krzyki, powstają całkiem nowe osiedla. Wrocław jest bardzo rozwojowym miastem, dlatego przyciąga wiele osób, które szukają pracy bądź chcą studiować w tym zabytkowym regionie. Napływający z pewnością będą poszukiwać lokum do zamieszkania. Będą to mieszkania deweloperskie lub nowe mieszkania na wynajem. Wrocław oferuje nieruchomości każdego typu. Przyjrzyjmy się dokładniej, co znajduje się na rynku mieszkaniowym w dzielnicy Krzyki.

Mieszkania deweloperskie Wrocław – wybierz Krzyki!

Jeśli jesteś fanem aktywnego spędzania czasu, to jedna z największych dzielnic na terenie Wrocławia będzie opcją idealną. To właśnie na Krzykach znajduje się Aquapark, który oferuje mnóstwo atrakcji – baseny, fitness, sauny i strefę relaksu. Omawiana dzielnica jest także jedną z bardziej zielonych w mieście – na jej terenie położone są liczne parki m. in. Park Południowy, Park Generała Władysława Andersa z zabytkowym Cmentarzem Żydowskim oraz rozległe tereny rzeki Odry. Wszystkie te miejsca zachęcają do aktywnego wypoczynku oraz spacerów na świeżym powietrzu. Dzielnica Krzyki oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe, restauracyjne oraz rozrywkowe. To wszystko sprawia, że deweloperzy chętnie tworzą nowe osiedla w tej części Wrocławia.

Nowe mieszkania Wrocław – wybierz rynek pierwotny

Rozwinięta siatka dróg, bliskość węzła autostrady A4 oraz dogodna komunikacja miejska sprawiają, że deweloperzy chętnie budują w Krzykach nowe mieszkania deweloperskie. Wrocław przyciąga przede wszystkim studentów oraz osoby poszukujące pracy. To sprawia, że aktywnie poszukują oni miejsca do życia. A Krzyki są idealną opcją.

Mieszkania deweloperskie, szczególnie we Wrocławiu, cechują się różnorodnością zarówno pod względem metraży, jak i dodatkowych udogodnień. Przed zakupem warto dokładnie przyjrzeć się ofercie lokalu, który najbardziej Cię interesuje. W ten sposób możesz przygotować sobie listę pytań i skonsultować je z doświadczonym doradcą.

–  Zdajemy sobie sprawę, że klienci, którzy decydują się na zakup mieszkania z rynku pierwotnego, kierują się także dostępnymi udogodnieniami, które oferowane są w ramach danej inwestycji. Jako jeden z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce, stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz budowlane. Nowe osiedla, które obecnie realizujemy we Wrocławiu, dostosowaliśmy do potrzeb tamtejszego rynku. Każde mieszkanie wyposażyliśmy standardowo w pakiet antysmogowy, szczególnie istotny w okresie zimowym, gdy stężenie smogu w powietrzu wzrasta. Dodatkowo mieszkańcy będą mogli skorzystać z aplikacji inteligentnego domu, Murapol AppartMe, dzięki specjalnej instalacji, która zamontowana jest w każdym lokalu. – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Mieszkania od dewelopera Wrocław – poznaj ofertę

Grupa Murapol realizuje obecnie dwie inwestycje w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Jagodno. To jedno z bardziej dynamicznie rozwijających się terenów na terenie Wrocławia. Powstają tam nowe zabudowania, które przyciągają kupujących. Murapol Jagodno Park oraz Murapol Słoneczne Jagodno położone są przy ul. S. Drabika tuż przy głównej arterii ul. Buforowej. Każde mieszkanie od dewelopera w obu inwestycjach wyposażone zostało w pakiet antysmogowy, czyli specjalny zestaw filtrów chroniący przed zanieczyszczeniami, pyłami, alergenami oraz drobnymi owadami. Dodatkowo przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z rozwiązania smart home, dzięki zainstalowanemu w budynkach Home Management System. To co wyróżnia inteligentny dom, to przede wszystkim funkcja hotelowa, zdalne sterowanie zaworami wody, co z pewnością pozwoli zapobiec awarii w mieszkaniu. Dodatkowo w aplikacji Murapol Appartme można śledzić zużycie energii w lokalu. Według niezależnych badań, dzięki odpowiedniemu zarządzaniu energią w mieszkaniu, można zaoszczędzić na rachunkach nawet do 29% w skali roku.

Nowe mieszkania dostępne są w ustawnych konfiguracjach – od kawalerek po lokale 4-pokojowe w zróżnicowanych metrażach, każde z balkonem lub tarasem z ogródkiem na niższych piętrach. Dla zmotoryzowanych mieszkańców przewidziano miejsca postojowe naziemne i podziemne, stojaki rowerowe oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych. Osiedla Murapol Jagodno Park oraz Murapol Słoneczne Jagodno to idealna opcja dla tych, którzy poszukują mieszkania na własne potrzeby mieszkaniowe, jak i pod inwestycję.

Zapewniamy pełne wsparcie tym, którzy zdecydowali zakupić się nowe mieszkania od dewelopera. Wrocław posiada bogatą ofertę lokali mieszkalnych, dlatego cyklicznie przygotowujemy atrakcyjne akcje promocyjne dla naszych klientów oraz organizujemy Dzień Otwarty. Takie wydarzenie pozwala na rozmowę z doświadczonym doradcą, który wyjaśni wszelkie nurtujące kwestie. – dodaje Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży, Grupa Murapol.

Wybierz Wrocław – nowe mieszkania czekają na ciebie

Grupa Murapol działa na rynku od ponad 21 lat i w tym czasie zrealizowała 74 wieloetapowe inwestycje, dlatego warto zwrócić uwagę na ofertowane przez inwestora mieszkania deweloperskie. Wrocław to kolejne miasto w bogatym portfolio Grupy Murapol, w którym działa już od paru lat – zrealizowała tam między innymi inwestycje Murapol Zielona Toskania oraz Murapol Zielone Bulwary. Dlatego tym bardziej warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu dewelopera i to właśnie od niego kupić mieszkanie swoich marzeń.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBomba z II wojny światowej znaleziona na Osobowicach. Jutro ewakuacja 2 tysięcy mieszkańców
Następny artykułNa czym polega waporyzacja CBD
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.