Czwartek ze Stand-up Show w Sky Tower [BEZPŁATNE WYDARZENIE]

0

Już 24 października o godz. 19:00 w Sky Tower zobaczymy – po raz drugi – Stand-Up Show. Nie ma dla nich żadnych świętości, tematów tabu i sytuacji, których nie można skomentować z humorem.

Tym razem zaplanowano aż pięć różnych występów – przez ponad dwie godziny komicy zaserwują olbrzymią dawkę śmiechu i zabawy. Wydarzenie zostało przygotowane dla osób powyżej 16 roku życia. Wstęp jest bezpłatny.

Stand-up to forma polegająca na monologu komika, który wchodzi w interakcje z publicznością. Nie ma dwóch takich samych występów, a każdy z wykonawców ma swój charakterystyczny i niepowtarzalny styl. Inspiracje czerpią ze wszystkiego i wszystkich – sytuacji z życia osobistego czy otaczającej rzeczywistości, dlatego też ich żarty często wzbudzają kontrowersje. Stand-up’erzy, pod „przykrywką” dowcipu, uczulają na problemy, które w rzeczywistości nie są już tak zabawne i mają istotny wpływ na nasze życie.

W trakcie czwartkowego wieczoru na scenie Sky Tower zobaczymy aż 5 występów. Rozpocznie Arkadiusz Pan Pawłowski, który znany jest z błyskotliwej, ciętej riposty i zaraźliwej energii. Na scenie, oprócz improwizacji i żartów, lubi zaskoczyć publiczność… śpiewem i tańcem. To komik z całą paletą umiejętności! Pawłowski jest laureatem tegorocznej PAKI i Mulatki, uczestnikiem programów telewizyjnych na antenach Comedy Central, TVP 2 i Polsatu.

Jako drugi rozśmieszać będzie Antoni Gorgoń-Grucha, fikcyjna postać niestroniąca od trudnych tematów. Swoimi trafnymi komentarzami i opiniami potrafi wyraziście wytknąć błędy dotyczące życia publicznego, sztuki i kultury. Jego ostre jak brzytwa podsumowania rzeczywistości można oglądać m.in. w Polsacie i TVP Rozrywka.

Trzeci stand-up wykona Kuba Dąbrowski, największy fan Tico, lokalny patriota, miłośnik wideł, lubiący opowiadać o relacjach damsko-męskich. W swoich programach wychodzi z założenia, że śmiać się można z każdego tematu. Jedynym zagadnieniem, którego nie porusza, jest polityka.

Jako przedostatni do akcji wkroczy Damian Kubik – stand-up’er, solista kabaretowy, autor tekstów i laureat wielu festiwali kabaretowych. Urodzony w Sosnowcu komik występował m.in. na Mazurskiej Nocy Kabaretowej, w Dzięki Bogu już Weekend i Latającym Klubie Dwójki Sam o sobie mówi, że… „nie ma o czym mowić” – co oczywiście jest żartem.

Piąty stand-up w Sky Tower należeć będzie do Pawła Reszela – Kabaretowego Mistrza Świata z 2011 roku! Jego znakiem rozpoznawczym jest bardzo dobry kontakt z publicznością. W doskonały sposób potrafi wyłapać i skomentować przywary oraz stereotypy, którymi kierujemy się w życiu. O jego świetnym zmyśle obserwatorskim krążą legendy – przed wyczulonym okiem Reszela nikt z nas nie ucieknie!

Więcej informacji TUTAJ

Stand-up Show odbędzie się 24 października o godz. 19:00, na poziomie +1 Sky Tower (naprzeciwko Subway’a). Wstęp na występ tylko dla osób w wieku +16. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn we Wrocławiu
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 13 najciekawszych wydarzeń [18-20 października]
Odkryj Wrocław na nowo