a

Z okazji Dnia Dziecka Wrocław Fashion Outlet postanowił przygotować dla najmłodszych gości centrum wyjątkowe atrakcje. W czwartek 1 czerwca na wszystkie pociechy będą czekały kreatywne upominki wręczane przez hostessy, ale prawdziwa gratka zaplanowana jest na sobotę 3 czerwca.

Tego dnia wrocławskie centrum outletowe zamieni się w przestrzeń dla małych amatorów sztuki, którzy wraz z artystką Klaudią Kozińską będą wypełniać kolorami wielkoformatową ilustrację na specjalnie przygotowanej ściance.

„Wielkie malowanie” z okazji Dnia Dziecka

W tym roku Wrocław Fashion Outlet będzie świętował Dzień Dziecka aż dwa razy – 1 i 3 czerwca. W czwartek na wszystkie pociechy odwiedzające centrum wraz z rodzicami będą czekały kreatywne upominki wręczane przez hostessy, natomiast akcja specjalna zaplanowana jest na sobotę. Tego dnia, między 10:00 a 18:00 maluchy będą mogły poczuć się jak mali artyści! A to wszystko za sprawą przygotowanej przez Wrocław Fashion Outlet niespodzianki, w ramach której najmłodsi wraz z Klaudią Kozińską – Absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, graficzką, plakacistką, projektantką i ilustratorką współpracującą m.in. z wydawnictwem Dwie Siostry – będą mogli stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. Na specjalnie przygotowanej, dwustronnej ściance o łącznej powierzchni 20 m(po 10 m2  na każdej ze stron) umieszczony zostanie stworzony przez artystkę szkic, który gościni następnie wraz z dziećmi wypełni kolorami. Tematyka rysunku skupiać się będzie wokół takich wartości jak otwartość, tolerancja, różnorodność i przyjaźń, ale nie zabraknie na niej także motywów związanych z Wrocławiem – krasnali czy Hali Stulecia. Do dyspozycji małych amatorów sztuki będą farby w sztyfcie, które nie brudzą dziecięcych rączek, a gotowa konsystencja farby pozwala na malowanie nawet maluchom. Dodatkowo podczas akcji specjalnej z okazji Dnia Dziecka najmłodsi goście Wrocław Fashion Outlet i ich opiekunowie będą mogli poczęstować się pyszną, naturalną lemoniadą.

Atrakcje dla najmłodszych i okazje dla nieco starszych

Odwiedzający Wrocław Fashion Outlet w dniach 1 i 3 czerwca będą mogli wspólnie z centrum świętować Dzień Dziecka, ale także skorzystać z wyjątkowych okazji i zakupić ubrania, buty czy dodatki od ponad 100 najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie z rabatami do 70% od cen outletowych. To doskonały moment na skompletowanie letniej garderoby, ale też zakup sukienek czy garniturów idealnych na trwający właśnie sezon komunijno-ślubny. Spóźnialscy będą też mieli ostatnią szansę na zakup wymarzonego prezentu dla swojej pociechy z okazji Dnia Dziecka. Zwieńczeniem wizyty może być zjedzenie pysznego posiłku lub deseru w jednej z restauracji lub kawiarni znajdujących się we Wrocław Fashion Outlet. Z tak spędzonego Dnia Dziecka na pewno ucieszą się zarówno najmłodsi, jak i nieco starci goście centrum!

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł13. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa już w weekend! [PROGRAM]
Następny artykułAleksander Hrabia Fredro i jego zamurowany palec w kościele we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.