Święto zakochanych już jutro. Wrocław jak co roku przygotował atrakcje i konkursy, które mogą zainspirować wszystkich mieszkańców do spędzenia tego dnia. O szczegółach przeczytacie poniżej!

WALENTYNKOWE  „TANIE ŚLIZGANIE” –  już 14 lutego na wszystkich lodowiskach Spółki Spartan!

Z okazji nadchodzącego dnia Świętego Walentego spółka Spartan przygotowała propozycję spędzenia go w wyjątkowy i aktywny sposób. W godzinach od 20 do 22każda para, która odwiedzi jedno z trzech z lodowisk (przy ulicy Wejherowskiej 34, Spiskiej 1 i Sukielickiej), zapłaci za wejście na godzinę i wypożyczenie sprzętu jedynie za jedną osobę! Druga osoba z pary poślizga się i wypożyczy łyżwy za darmo. Warto dodać, że można przyjść zarówno ze swoją  ,,drugą połówką”, ale także z przyjacielem, dzieckiem, z mamą czy tatą, czyli z każdą osobą, którą darzy się ciepłym uczuciem.
Promocja ta jest skierowana do wszystkich tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie i mają świadomość, że wspólna aktywność fizyczna poprawia nastrój i wywołuje wiele pozytywnych emocji. Walentynkowy wieczór spędzony w lodowej, ale jednak ciepłej atmosferze, w aktywny sposób, stanowi ciekawą alternatywę dla innych propozycji, które pojawią się w mieście, a także może być doskonałym prezentem dla osoby, na której nam zależy!

OTWARCIE KŁADKI ŚW. ANTONIEGO I SESJA ZDJĘCIOWA!

W środę, 14 lutego, kładka św. Antoniego, która znajduje się nad fosą miejską tuż obok ulic Podwale i Włodkowica znów stanie się dostępna! Po całkowitej odbudowie jedno z najbardziej romantycznych miejsc we Wrocławiu ponownie umożliwi długie spacery z wykorzystaniem tej przeprawy.
W Walentynki… zróbMY sobie zdjęcie we WrocLOVE!

Aby uwiecznić te chwile, w godzinach 11.00-13.00 i 16.00-18.00 na kładce będzie czekał fotograf, który w wyjątkowej aranżacji przystrojonej kładki zrobi wszystkim chętnym pamiątkowe zdjęcie. Dla urozmaicenia będzie można użyć rekwizytów – ramek i serduszek oraz balonów z helem umieszczonych na samej kładce św. Antoniego.

KONKURSY ZDJĘCIOWE MPK WROCŁAW I TARCZYŃSKI ARENA  

Zakochaj się w MPK, czyli pojazd zwany zakochaniem. To już kolejna odsłona walentynkowego konkursu, podczas którego wrocławski przewoźnik zaprasza do dzielenia się romantycznymi zdjęciami z udziałem swojej floty. Możliwości są niemal nieograniczone, jednak najważniejsze jest promowanie relacji międzyludzkich. Swoje fotografie można wysyłać na adres promocja@mpk.wroc.pl. Do wygrania jest model kultowego Jelcza oraz bluza MPK Wrocław!
Dobre relacje na Tarczyński Arena!
Wizyta na Stadionie Miejskim to często chwile spędzone z najbliższymi. Z okazji Dnia Świętego Walentego mieszkańcy Wrocławia mogą otrzymać nagrodę za jedną z takich chwil! Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wkleić jedną ze swoich fotografii wykonanych na Tarczyński Arenie pod poniższym postem. Ważne, aby na zdjęciach były z nami „drugie połówki”!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=800742862080297&set=pb.100064337723663.-2207520000

GŁOSOWANIE NA WALENTYNKOWĄ PARĘ W ZOO WROCŁAW

Do walentynek przygotował się także ogród zoologiczny, który zaprasza do wspólnej zabawy. Każdy mieszkaniec może zagłosować na wybraną parę zwierząt. Fundacja ZOO Wrocław – DODO przekaże 5000 zł darowizny na ten gatunek, który zbierze największą liczbę głosów.

Fundacja wspiera w naturze gatunki, które biorą udział w walentynkowej zabawie – od lemurów na Madagaskarze i pingwinów w RPA, przez dzioborożce i gibony w Azji Południowo-Wschodniej, po tygrysy na Sumatrze. Dołączając do wspólnej zabawy, można realnie przyczynić się do pomocy!

https://zoo.wroclaw.pl/blog/2024/02/12/walentynkowe-pary-w-zoo-zaglosuj-na-ulubiona/

-20% OD ŚLĄSKA WROCŁAW!  
Miłość do sportu również można celebrować podczas walentynek. O tym doskonale wie piłkarski Śląsk Wrocław, który z okazji tego święta przygotował specjalną promocję. Do 14 lutego we wszystkich stacjonarnych sklepach Śląska klubowe produkty i gadżety będzie można kupić 20% taniej. Wystarczy podać kod WKS20.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: 5 nowych tras tramwajowych i nowa zajezdnia. Największy projekt w historii MPK! 
Następny artykuł15 lutego – protest rolników w centrum Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.