Co robić w czasie pandemii? Moico podpowiada, jak kreatywnie korzystać z internetu i rozwijać przy tym swoje pasje!

0

Ze względu na epidemię koronawirusa nasze życie towarzyskie zostało ograniczone do minimum. Jak efektywnie zagospodarować czas, który ponownie otrzymaliśmy w prezencie?

Wystarczy odrobina kreatywności i internet. A od teraz w ramach specjalnej promocji, Moico oferuje 3 miesiące usługi za darmo. Idealna okazja, aby bez wyrzutów sumienia buszować w sieci!

Z powodu wprowadzenia kolejnych obostrzeń nie działają kina ani teatry, zamknięto siłownie i kluby fitness. Nie możemy też skorzystać z basenów ani odwiedzić parków rozrywki. Co nam więc pozostało?

Webinary i kursy online

Jeżeli znudziło się Wam oglądanie seriali i nadrabianie książek, to idealny moment, aby sięgnąć po kursy online. W sieci można zdalnie uczyć się języka obcego lub poznać tajniki kaligrafii, fotografii, a także nauczyć się jogi od podstaw. Kursy online oferują też uczelnie wyższe z prestiżowej grupy Ivy League co oznacza, że możecie czerpać wiedzę od ekspertów takich uniwersytetów jak m.in. Harvard czy Columbia. Oprócz ciekawych webinariów można także nauczyć się gry na ulubionym instrumencie. W sieci dostępnych jest wiele darmowych kursów, dzięki którym można szlifować i rozwijać swoje umiejętności.

Wirtualne spacery po muzeum

Muzea i galerie również zostały zamknięte dla zwiedzających. Ale to nie czas na kulturalny paraliż, bo sztukę można podglądać w internecie, a galerie i wystawy zwiedzać wirtualnie. Swoimi zbiorami dzieli się m.in. Muzeum Narodowe w Krakowie, które udostępniło 130 tysięcy dzieł – jest co oglądać! Aby nie zatracić się w tym artystycznym szaleństwie, warto skorzystać z katalogu, który umożliwia sortowanie według specyfiki, popularności, czasu powstania lub alfabetu. Dzięki wirtualnej opcji zwiedzania galerii można przeglądać zebrane dzieła wybranego okresu lub ulubionego artysty. Wystarczy tylko jeden klik, by przenieść się w świat bohemy.

 Specjalna akcja promocyjna

Aby móc w pełni korzystać z uroków wirtualnego świata, kluczowa jest jakość i szybkość połączenia. W tym czasie Moico, wrocławski dostawca internetu przygotował specjalną promocję, dzięki której korzystanie z sieci będzie przyjemniejsze. Wszyscy, nowi klienci, którzy przy podpisywaniu umowy, wybiorą dodatkową usługę np. telewizję lub mobile, będą mogli cieszyć się internetem przez 3 miesiące za darmo. Operator nie zapomniał także o swoich obecnych klientach. Wszyscy, którzy korzystają tylko z jednej usługi Moico, wybierając kolejną – otrzymają do niej dostęp przez 3 miesiące za darmo. Brzmi ciekawie? Wystarczy wypełnić formularz na stronie i zamówić usługę! Składając zamówienie należy wpisać kod: ZIMA#MOICO.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: https://moico.pl/promocja-zimowa/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRozmawialiśmy ze Świętym Mikołajem! Wiemy co chcielibyście dostać pod choinkę
Następny artykułBudżet Wrocławia na 2021 r. przyjęty!
Redaktor naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.