mat. organizatora

Wizerunek w biznesie – to temat przewodni zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia, organizowanego przez kobiecą organizację Czerwona Szpilka. Już 29 września we Wrocławiu uczestnicy spotkania będą mieli szansę nie tylko nawiązać biznesowe kontakty, ale również wysłuchać wartościowych wykładów na temat budowania profesjonalnego wizerunku.

Czerwona Szpilka znana jest z organizacji spotkań i szkoleń wyłącznie dla kobiet. Poruszane tematy zawsze miały na celu obudzić w kobietach drzemiących w nich „gen przedsiębiorcy”. Próśb o zorganizowanie spotkania, na które wstęp będą mieli również mężczyźni było tak wiele, że Magdalena Szewczuk – założycielka Czerwonej Szpilki postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, zatem tym razem – po raz pierwszy – na spotkanie Czerwonej Szpilki zapraszamy również panów.

Kontakty, energia i wiedza z najwyższej półki

Spotkanie Czerwonej Szpilki nie jest typowym wydarzeniem nastawionym na wymianę wizytówek. Jest to popołudnie spędzone w świetnej atmosferze, wśród ludzi, którzy chcą od życia więcej. Poznasz tu osoby, którym przede wszystkim zależy na rozwoju zawodowej kariery – są to ludzie, którzy zarówno pracują na etacie, jak i prowadzą własne firmy. Wszystkich łączy jednak chęć samodoskonalenia i poszerzenia swojej sieci kontaktów.

Spotkania Czerwonej Szpilki znane są z wysokiej jakości prowadzonych wykładów. Do grona prelegentów zapraszani są najwyższej klasy eksperci, którzy dzielą się swoją wiedzą oraz zawodowym doświadczeniem. Tak będzie również w przypadku wrześniowego wydarzenia, podczas którego profesjonalna stylistka i kolorystka udzieli uczestnikom sprawdzonych wskazówek odnośnie stroju biznesowego oraz poruszy zagadnienia odnośnie zasady doboru strojów do różnych sytuacji biznesowych, opowie jak za pomocą odpowiednich dodatków wzmocnić siłę swojego przekazu oraz zdradzi biznesowy język kolorów. Do tego podpowie, jak nie naruszając zasad dress code, być spójnym i autentycznym.

Wykład zostanie wzbogacony wystąpieniem Gościa Specjalnego – Zofii Piotrowskiej z salonu Kandara, która omówi kwestie zdrowej skóry oraz tego, jak duży ma ona wpływ na biznesowy wizerunek. Dodatkowo Magdalena Szewczuk jako reprezentantka Czerwonej Szpilki oraz bizneswoman z 15-letnim doświadczeniem zdradzi, jakie cechy wizerunkowe wyróżniają ludzi sukcesu.

Bonusem tego spotkania będą warsztaty salsy, prowadzone przez tancerkę i choreografkę, która przygotowywała do występów finalistki konkursów Miss Polonia.grafika

Spotkanie odbędzie się 29 września we Wrocławiu, w hotelu Silver Tower Center. Start – godzina 16:30. Zapisy oraz więcej informacji na temat wydarzenia znajdują się na stronie organizatora: www.czerwonaszpilka.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKabaret MARCINA DAŃCA -najnowszy program z elementami programu jubileuszowego.
Następny artykułRozpoczął się Wrocławski Festiwal Krasnoludków
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.