Biedronka i Czarny Kot zapraszają młodych wrocławian do Wroclavii  

0
fot. EARLYBIRD.PL

Już w weekend 15-16 września (sobota, niedziela), w ramach relaksu po pierwszych dniach w szkołach i przedszkolach, najmłodsi goście Wroclavii będą mogli wziąć udział w grach i zabawach z postaciami z popularnego serialu. Oprócz możliwości spotkania z superbohaterami i wykonania wspólnego selfie, na odwiedzających centrum w godz. 12.00-18.00 czeka szereg atrakcji, takich jak „Mega gra”, projektowanie strojów i biżuterii, zabawy z animatorem oraz oglądanie ulubionego serialu. W trakcie dwóch dni imprezy na scenie głównej regularnie będą przeprowadzane konkursy – a do laureatów trafią dziesiątki nagród, w tym wyposażenie przydatne w szkole.

Biedronka (na co dzień Marinnette) oraz Czarny Kot (Adrien) to dwoje nastolatków, którzy jako superbohaterowie pomagają innym i chronią Paryż przed niebezpieczeństwem. Niezwykle popularny serial telewizyjny „Biedronka i Czarny Kot”, adresowany do dzieci w wieku 4-12 lat, odnotowuje rekordową popularność. Teraz jego główne postaci przeniosą się do centrum handlowego Wroclavia.

Dwa dni pełne wrażeń (15-16 września, godz. 12.00-18.00)

Podczas dwóch dni wypełnionych atrakcjami, zabawami i konkursami główny plac Wroclavii na poziomie 0, w pobliżu wejścia dworcowego, zamieni się w prawdziwe centrum zdarzeń. W miejscu fontanny stanie scena, na której organizator regularnie przeprowadzał będzie mnóstwo konkursów z nagrodami. Wokół sceny rozmieszczone będą zróżnicowane strefy aktywności – każda przeznaczona dla innej grupy wiekowej, o innych zainteresowaniach

Specjalne strefy

W „Strefie maski bohatera” uczestnicy wykreują własne przebrania lub maski, dzięki którym każdy będzie mógł zostać Biedronką czy Czarnym Kotem. „Strefa projektanta” przeniesie dzieci w świat paryskiej mody i pozwoli im przygotować wyjątkowy strój lub biżuterię. „Strefa sztuki 3D” to miejsce, gdzie najmłodsi będą mogli poczuć się prawdziwi artyści i stworzyć oryginalne dzieła przy pomocy magicznych długopisów. „Mega gra” w rozmiarze XXL, z paryską scenografią pozwoli wcielić się w ulubione serialowe postaci – jej uczestnicy będą rzucać ogromną kostką i wykonywać specjalne zadania. W komfortowo zaaranżowanej „Strefie kinowej” będzie można oddać się oglądaniu ulubionego serialu. „Strefa dla najmłodszych” to plac zabaw, malowanie buziek, kolorowanki z  ulubionymi bohaterami i kredki we wszystkich kolorach tęczy, wszystko pod opieką animatorów.

Najciekawsze prace plastyczne wykonane podczas imprezy będą wyróżniane, a ich autorzy otrzymają specjalne nagrody. Nagrody będą przyznawane także w rozgrywanych na scenie głównej konkursach.

Udogodnienia Wroclavii dla rodzin z dziećmi

Odwiedzające Wroclavię rodziny to ważna dla centrum grupa, dlatego przygotowano dla niej szereg atrakcji i udogodnień, dostępnych nie tylko podczas imprez specjalnych, ale także na co dzień.

W centrum znajduje się 20-salowe kino z szerokim spektrum rozrywki i niższą ceną na bilety dla dzieci, a także sala zabaw z małpim gajem oraz zajęciami kulinarnymi, naukowymi czy ogólnorozwojowymi.

Na każdym piętrze Wroclavii znajdują się piękne urządzone pokoje przyjazne rodzicom z dziećmi, wyposażone m.in. w fotel do karmienia, przewijak, kuchenkę mikrofalową, wilgotne chusteczki i płyny do dezynfekcji, z odrębną toaletą dostosowaną do wzrostu najmłodszych. Specjalne kabiny dla dzieci dla dzieci znajdująca się również w każdej toalecie damskiej i męskiej. Dzieci we Wroclavii mogą też korzystać ze specjalnych stref zabaw i wypoczynku (na poziomie 0 i +3, na antresoli przy Grand Kitchen) oraz z zewnętrznego placu zabaw na poziomie +2, wraz z przylegającymi do niego zielonymi, oddalonymi od ruchu samochodowego tarasami. W centrum można wypożyczyć cieszące się popularnością wśród najmłodszych wózki-samochodziki – Bumbusie. Ponadto w recepcji istnieje możliwość wypożyczenia wózka (spacerówki), gier i książeczek, koca oraz opaski tożsamości zakładanej na nadgarstek dziecka podczas pobytu w centrum, na której wpisuje się numer telefonu opiekuna. Dla rodzin z dziećmi przygotowano specjalne miejsca parkingowe – o powiększonym rozmiarze, by komfortowo dostać się do fotelika dziecięcego i z komfortową lokalizacją, blisko lobby parkingowych.

W strefie Grand Kitchen, w której zadbano o specjalnie wydzieloną strefę do zabaw, regularnie, kilka razy w miesiącu odbywają się warsztaty i pokazy kulinarne dla dzieci. Aktualne informacje na ten temat znaleźć można na stronie: www.wroclavia.pl oraz www.wroclavia.grandkitchen.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTargi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE [15-16 września na STADIONIE WROCŁAW]
Następny artykułMuzeum Wrocław: 8 interaktywnych muzeów, które trzeba odwiedzić!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.