Bezpłatny koncert na jednym z piękniejszych wrocławskich patio!

0

Jeśli nie macie jeszcze planów na niedzielny wieczór 08.08 i szukacie magicznych miejsc w naszym pięknym Wrocławiu, to mamy dla Was świetne wieści! Już w najbliższą niedzielę, 8 sierpnia odbędzie się muzyczny półmetek wakacji na najpiękniejszym wrocławskim PATIO | CZARNA MAGIA przy ulicy Kiełbaśniczej 2.

Jesteście spragnieni wydarzeń kulturalnych na najwyższym poziomie?

Od 19:00 czekać na Was będą genialni artyści związani ze Sceną pod Regałem, którzy zaprezentują się premierowo w swoich autorskich projektach muzycznych. To będą dwa, niezapomniane koncerty pełne emocji, niebanalnych brzmień i nowych aranżacji, uwielbianych przez wszystkich utworów.

Jako pierwsza na scenie PATIO zaprezentuje się Ewa Soszyńska z zespołem jako Pretty Soshka w spektaklu muzyczno-teatralnym pod tytułem „ Konfrontacje”. Tuż po niej wystąpi Paulina Jeżewska ze wspaniałymi wrocławskimi muzykami w jej autorskim kolektywie artystycznym  i projekcie pod tytułem: „ Paulina Jeżewska | Kobiety Bluesa” . ?

Oprócz muzyki czekają na Was wspaniała Kuchnia lokalu Czarna Magia, która nie od dziś uchodzi za jedną z najlepszych w centrum miasta! 

Ponadto wejście na koncert jest BEZPŁATNE!

Organizatorzy zachęcają do rezerwacji stolików i miejsc siedzących.

Termin: 8.08, godz. 19:00
Miejsce: Patio | Czarna Magia, ul. Kiełbaśnicza 2

Sprawdź również: Darmowy koncert jazzowy na pięknym Patio w Ovo już w piątek!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDarmowy koncert jazzowy na pięknym Patio w Ovo już w piątek!
Następny artykuł4 ciekawe pomysły na jednodniowe wycieczki w okolicy Wrocławia
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.