Bezpłatny koncert jazzowy na patio w OVO Wrocław! [Tribute to Joe Cocker]

0

Organizatorzy koncertów na Patio w OVO Wrocław nie zwalniają tempa, tylko zapraszają na kolejne muzyczne wydarzenie! Jak co tydzień w piątkowy wieczór dźwięki jazzu wypełnią piękną przestrzeń zielonego podwórza. 

Najbliższy koncert Tribute To… Joe Cocker to koncert dedykowany pamięci zmarłemu w 2014 roku brytyjskiemu piosenkarzowi. Piątkowy koncert zaplanowany jest na godzinę 19, a wstęp jest darmowy.

Najważniejsze informacje

Podczas koncertu nie zabraknie autorskich utworów Joe Cockera oraz coverów, które właśnie w jego wykonaniu okazywały się często lepsze od oryginałów i błyskawicznie stawały się międzynarodowymi hitami. Usłyszymy takie znane przeboje jak m.in. „Up Where We Belong”, „Unchain My Heart”, „With a Little Help from My Friends”, „N’Oubliez Jamais”, „Could You Be Loved”, „You Are So Beautiful” i wiele innych.

SKŁAD:

Michał Bober – wokalista, uczestnik odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland, 2. edycji X Factor (z zespołem Soul City). Od wielu lat aktywnie koncertuje, tworząc różne muzyczne projekty i kooperacje

Anna Malek – backvocal
Monika Wiśniowska-Basel – backvocal
Karol Wieczorek – sax
Tomasz Jędrzejewski – piano
Piotr Sypień – bass
Piotr Treliński – guitar
Pan Tomasz Garbera – drums

Wydarzenie: Koncert ,,Tribut to..Joe Cocker”
Termin: 20.08.2021
Godzina: 19:00
Miejsce:
 Patio w OVO Wrocław
Więcej informacji na stronie organizatora.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławianin chce pobić rekord świata. Płynie 170km wpław bez snu i przerw!
Następny artykułKilkudziesięciu wystawców z całej Polski. Po raz czwarty kiermasz ogrodniczy na Partynicach!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.