Bezpłatne koncerty we Wrocławiu, na które musisz się wybrać [LUTY 2020]

0

W lutym przedstawiamy naszą propozycję na bezpłatne koncerty, których kameralność i wyjątkowość sprawi, że dany wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci. Wrocław oferuje bardzo dużo różnego rodzaju darmowych warsztatów i spotkań, ale i te dźwięczne wydarzenia nie zawsze muszą wiązać się z dużymi wydatkami.

Jeśli szukasz propozycji na muzyczne wieczory w lutym i bezpłatne koncerty, które nie obciążą Twojego portfela, zapraszamy do zapoznania się z poniższym line-upem 🙂

07/02 – Second Line

Wrocławski zespół oferuje muzykę, która łączy ze sobą tradycyjne bluesowe brzmienie ze współczesnymi dźwiękami. Gatunki, które usłyszeć możemy w twórczości artystów to zarówno jazz, soul jak i funk czy rock. Brytyjska wokalistka dodaje całości ogrom energii i niesamowity feeling. Oprócz własnej twórczości muzyków będzie można usłyszeć covery znanych standardów bluesowych, m.in. Jeff Beck’a czy Johna Mayer’a. 

Kiedy: 07/02 godz. 21

Gdzie: Alive

Więcej info: https://www.facebook.com/events/572532426639035/

10/02 – Koncert JAK W BAJCE

Kolejna propozycja to istnie magiczne wydarzenie. Usłyszymy najpiękniejsze piosenki z różnego rodzaju bajek. Powrót do dzieciństwa za pomocą zmysłu słuchu – finezja. Jest to świetna możliwość również na spędzenie wieczoru ze swoimi pociechami – wspólne “oglądanie” bajek, trochę w inny sposób. Będzie to wieczór, który wpisuje się w ideę “bezpłatne koncerty”,ale po nim będzie można podarować dobrowolne datki na rzecz organizacji “Jak w bajce” – zachęcamy do wspierania takich inicjatyw. 

Kiedy: 10/02 godz. 19

Gdzie: Firlej

Więcej info: https://www.facebook.com/events/482623772429283/

14/02 – Nocny Koncert Walentynkowy

Lutowe zestawienie nie mogło by się obejść bez propozycji na walentynkowy wieczór. W końcu półmetek drugiego miesiąca w roku to wyjątkowy dzień, nie tylko dla zakochanych, lecz po prostu dla celebrujących uczucia do najbliższych osób. Triobeat umili Wam wieczór grając w rytmach popu, soulu i r’n’b. Trzech muzyków (wokal, gitara, bas) – nieskończoność wybrzmiewających emocji.

Kiedy: 14/02 godz. 22

Gdzie: Stary Klasztor 

Więcej info: https://www.facebook.com/events/2814800858565627/

21/02 – Grit#1

Tym razem coś dla amatorów kwaśnych dźwięków. Czułe miejsce na Kolejowej wprowadzi Was w trans muzyki techno i niekończący się rave. Kto zabierze nas w te podróż?

r̾á̾b̾a̾n̾o̾ ̾p̾i̾c̾a̾n̾t̾e̾ (regime)
https://soundcloud.com/rabanopicante

DJ Świnią
https://www.mixcloud.com/przemekblonski

croydon facelift (Night Bus)
https://www.mixcloud.com/croydonfacelift/

Glassz (Burn The Roots)
https://www.mixcloud.com/burntheroots/playlists/dj-mixes

guiltee (Night Bus // massif)
https://soundcloud.com/guil-tee

dadan karambolo (g r i t)
https://www.mixcloud.com/radioluz/luz_air-44-dadan-karambolo-dj-set-on-radio-luz/

Kiedy: 21/02/godz. 22:30

Gdzie: Czuła jest noc

Więcej info: https://www.facebook.com/events/173226350591839/

26/02 – Julia Mii

Prosto z Krakowa do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie szaleńczo wrażliwa wokalistka i kompozytorka. Koniec lutego to wyjątkowy dla niej czas – pojawi się jej debiutancki long tape. Spokojna mieszkanka alternatywnego popu, elektroniki i dźwięków klasycznych to zdecydowanie idealna opcja na wychillowanie się po całym dniu. Refleksyjny głos wokalistki, inspirujące dźwięki gitar i intrygujące brzmienie syntezatorów – takie to będzie gwieździste połączenie.

Kiedy: 26/02/godz. 20

Gdzie: Hard Rock Cafe

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1465868033591312/

Mamy nadzieję, że takie zestawienie przypadło Wam do gustu, zachęcamy do wybierania się na bezpłatne koncerty we Wrocławiu i korzystania z bogatej oferty wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

W lutym województwo dolnośląskie ma ferie, więc jeśli szukasz propozycji atrakcji dla swojego dziecka, może warto zabrać je do teatru?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane