Bezpłatne koncerty we Wrocławiu, na które musisz się wybrać [LUTY 2020]

0

W lutym przedstawiamy naszą propozycję na bezpłatne koncerty, których kameralność i wyjątkowość sprawi, że dany wieczór pozostanie na długo w Waszej pamięci. Wrocław oferuje bardzo dużo różnego rodzaju darmowych warsztatów i spotkań, ale i te dźwięczne wydarzenia nie zawsze muszą wiązać się z dużymi wydatkami.

Jeśli szukasz propozycji na muzyczne wieczory w lutym i bezpłatne koncerty, które nie obciążą Twojego portfela, zapraszamy do zapoznania się z poniższym line-upem 🙂

07/02 – Second Line

Wrocławski zespół oferuje muzykę, która łączy ze sobą tradycyjne bluesowe brzmienie ze współczesnymi dźwiękami. Gatunki, które usłyszeć możemy w twórczości artystów to zarówno jazz, soul jak i funk czy rock. Brytyjska wokalistka dodaje całości ogrom energii i niesamowity feeling. Oprócz własnej twórczości muzyków będzie można usłyszeć covery znanych standardów bluesowych, m.in. Jeff Beck’a czy Johna Mayer’a. 

Kiedy: 07/02 godz. 21

Gdzie: Alive

Więcej info: https://www.facebook.com/events/572532426639035/

10/02 – Koncert JAK W BAJCE

Kolejna propozycja to istnie magiczne wydarzenie. Usłyszymy najpiękniejsze piosenki z różnego rodzaju bajek. Powrót do dzieciństwa za pomocą zmysłu słuchu – finezja. Jest to świetna możliwość również na spędzenie wieczoru ze swoimi pociechami – wspólne „oglądanie” bajek, trochę w inny sposób. Będzie to wieczór, który wpisuje się w ideę „bezpłatne koncerty”,ale po nim będzie można podarować dobrowolne datki na rzecz organizacji „Jak w bajce” – zachęcamy do wspierania takich inicjatyw. 

Kiedy: 10/02 godz. 19

Gdzie: Firlej

Więcej info: https://www.facebook.com/events/482623772429283/

14/02 – Nocny Koncert Walentynkowy

Lutowe zestawienie nie mogło by się obejść bez propozycji na walentynkowy wieczór. W końcu półmetek drugiego miesiąca w roku to wyjątkowy dzień, nie tylko dla zakochanych, lecz po prostu dla celebrujących uczucia do najbliższych osób. Triobeat umili Wam wieczór grając w rytmach popu, soulu i r’n’b. Trzech muzyków (wokal, gitara, bas) – nieskończoność wybrzmiewających emocji.

Kiedy: 14/02 godz. 22

Gdzie: Stary Klasztor 

Więcej info: https://www.facebook.com/events/2814800858565627/

21/02 – Grit#1

Tym razem coś dla amatorów kwaśnych dźwięków. Czułe miejsce na Kolejowej wprowadzi Was w trans muzyki techno i niekończący się rave. Kto zabierze nas w te podróż?

r̾á̾b̾a̾n̾o̾ ̾p̾i̾c̾a̾n̾t̾e̾ (regime)
https://soundcloud.com/rabanopicante

DJ Świnią
https://www.mixcloud.com/przemekblonski

croydon facelift (Night Bus)
https://www.mixcloud.com/croydonfacelift/

Glassz (Burn The Roots)
https://www.mixcloud.com/burntheroots/playlists/dj-mixes

guiltee (Night Bus // massif)
https://soundcloud.com/guil-tee

dadan karambolo (g r i t)
https://www.mixcloud.com/radioluz/luz_air-44-dadan-karambolo-dj-set-on-radio-luz/

Kiedy: 21/02/godz. 22:30

Gdzie: Czuła jest noc

Więcej info: https://www.facebook.com/events/173226350591839/

26/02 – Julia Mii

Prosto z Krakowa do stolicy Dolnego Śląska przyjedzie szaleńczo wrażliwa wokalistka i kompozytorka. Koniec lutego to wyjątkowy dla niej czas – pojawi się jej debiutancki long tape. Spokojna mieszkanka alternatywnego popu, elektroniki i dźwięków klasycznych to zdecydowanie idealna opcja na wychillowanie się po całym dniu. Refleksyjny głos wokalistki, inspirujące dźwięki gitar i intrygujące brzmienie syntezatorów – takie to będzie gwieździste połączenie.

Kiedy: 26/02/godz. 20

Gdzie: Hard Rock Cafe

Więcej info: https://www.facebook.com/events/1465868033591312/

Mamy nadzieję, że takie zestawienie przypadło Wam do gustu, zachęcamy do wybierania się na bezpłatne koncerty we Wrocławiu i korzystania z bogatej oferty wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.

W lutym województwo dolnośląskie ma ferie, więc jeśli szukasz propozycji atrakcji dla swojego dziecka, może warto zabrać je do teatru?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZostań Miss! Casting do konkursu Miss Dolnego Śląska już w sobotę!
Następny artykułWe Wrocławiu rusza Panel Obywatelski – nowa forma demokratycznego podejmowania decyzji