Bajkady Wrocławskie, czyli wirtualne spotkania z bajarzem

0

Arkady Wrocławskie nie zapomniały o swoich klientach. Wciąż są „otwarte na rodziny”, udostępniając w sieci materiały edukacyjne i rozrywkowe, które mają uatrakcyjnić dzieciom czas spędzony w domach. Już w najbliższy czwartek, 9 kwietnia, na fanpage’u centrum handlowego odbędzie się spotkanie z bajarzem, który zabierze maluchy w podróż do magicznego świata baśni.

W czwartki na Facebooku Arkad Wrocławskich dzieci mogą zobaczyć i posłuchać (bez wychodzenia z domu!) aktora Teatru Familijnego Tandem. Wciela się on w rolę bajarza –  czyta znane baśnie, prowadzi krótkie animacje oraz zaprasza dzieci do wspólnego tańca.

Bajkady Wrocławskie to zarówno świetna rozrywka, jak i doskonała lekcja literatury. Podczas pierwszej edycji Bajkad, dzieci miały okazję posłuchać baśni „Nowe szaty cesarza” w bardzo żywiołowej interpretacji.

9 kwietnia, o godz. 11:00, aktor weźmie na warsztat inną baśń Hansa Christiana Andersena – „Brzydkie Kaczątko”.

Arkady Wrocławskie zachęcają do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie będą publikować aktualne informacje dotyczące Bajkad Wrocławskich.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzy we Wrocławiu można wynająć samochód z wypożyczalni bez konieczności opłacania kaucji?
Następny artykułRondo Powstańców Śląskich zmieni się w ogród w centrum miasta!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.