Arkady Wrocławskie będą zamknięte na stałe. Do kiedy będzie można tam robić zakupy?

0
fot. wikipedia

Po 16 latach funkcjonowania galeria Arkady Wrocławskie zostanie zamknięta. Zakupy zrobimy tutaj jeszcze przez około rok. Co było powodem podjęcia takiej decyzji? 

– Przyczyną podjętej decyzji jest trudna sytuacja rynkowa, wywołana między innymi pandemią wirusa SARS CoV-2, która w sposób istotny przyczyniła się do ograniczenia działalności obiektów komercyjnych, jak również wzrost kosztów energii elektrycznej oraz wysoka inflacja. Okoliczności te znacząco wpłynęły na brak rentowności obiektu.Równolegle trwają negocjacje z podmiotem zainteresowanym nabyciem nieruchomości.

Niezależnie od wyniku tych rozmów szacujemy, że działalność operacyjna centrum handlowego „Arkady Wrocławskie” zostanie zakończona w I kwartale 2024 roku. – Paweł Ruszczak, prezes Zarządu Arkady Wrocławskie S.A.

Lubiliście robić zakupy w Arkadach Wrocławskich? Która galeria jest Waszą ulubioną we Wrocławiu?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławscy uczniowie stworzyli aplikację do nauki historii
Następny artykułEkopiknik na Legnickiej: Wymień elektrośmieci na drzewka owocowe
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.