Ania Karwan we Wrocławiu: koncert, płyta, bilety [KONKURS]

0

Śpiewam od 18 lat. Moje artystyczne „ja” właśnie zdało egzamin dojrzałości. Gdybym podarowała Wam tę płytę wcześniej, nie znaleźlibyście mnie na niej. Dzisiaj wiem, że warto było czekać na to, żeby dowiedzieć się kim jestem – tak Ania Karwan mówi o swojej debiutanckiej płycie. Już w marcu, utworów z płyty będzie można posłuchać na żywo. Wokalistka rusza w wiosenną trasę koncertową, podczas której odwiedzi siedem miast.

Tournee rozpocznie się w Dzień Kobiet, koncertem w łódzkim Teatrze Dom. Kolejne przystanki to: Wrocław, Poznań, Gdańsk, Rzeszów, Kraków i na zakończenie – Warszawa. – Czekam z niecierpliwością na wyjście z tą płytą na scenę. Zaproszę publiczność do wysłuchania niełatwej, ale pięknej historii mojego życia – zapowiada Ania Karwan.

Debiutancki album wokalistki ukazał się 15 lutego i od razu znalazł się na liście bestsellerów Empiku. Sukces zawdzięczał dwóm singlom promocyjnym: „Głupcy” (ponad 8 milionów odsłon na kanale YouTube) i przejmującej balladzie „Czarny świt”.

zobacz klip: Głupcy

Na płycie znalazło się dwanaście bardzo osobistych i szczerych, muzycznych opowieści. Album ukazał się pod szyldem 2trackrecords – młodej wytwórni założonej przez Bogdana Kondrackiego (członka kultowej formacji Kobong oraz producenta płyt między innymi: Dawida Podsiadło, Ani Dąbrowskiej i Brodki) oraz Sławka Mroczka – właściciela Custom34 Studio,gdzie płyta Ani została nagrana. Bogdan Kondracki jest zarazem wydawcą, producentem albumu, jak również współkompozytorem wszystkich utworów z płyty (wraz z wokalistką oraz Tomaszem Świerkiem).

zobacz klip: Czarny Świt

Oprócz autorskich utworów z debiutanckiej płyty, na wiosennych  koncertach nie zabraknie również ważnych w karierze wokalistki coverów: “Aleja Gwiazd” i “Purple Rain”. Utwór z repertuaru Prince’a parę lat temu stał się dla Ani przepustką do programu “The Voice of Poland”, dzięki któremu poznała ją szeroka publiczność. Natomiast klip z nową wersją przeboju Zdzisławy Sośnickiej nagrany przez Anię dla potrzeb popularnej serii filmów krótkometrażowych “Legendy polskie” Tomasza Bagińskiego uzyskał kilka milionów wyświetleń w internecie.

Bilety na wiosenne tournee dostępne są w Empik Bilety (https://www.empikbilety.pl/Event/Ania_Karwan_Wiosenna_trasa_koncertowa)

Termin: 10.03.2019, godz.19:00
Miejsce: Wrocław, Stary Klasztor
Ceny: od 45zł

KONKURS:
Na naszym facebooku mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 3 podwójne bilety oraz płyta Ani Karwan z autografem!
Kliknij tutaj i weź udział: konkurs

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwiatowa premiera sztuki ,,Chcesz się bawić? Zadzwoń!” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu
Następny artykułWrocław Koncerty Marzec 2019 – co jest grane?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.