American Cars Mania. 1000 klasyków samochodowych przyjedzie do Wrocławia!

0

Od 24 do 26 czerwca Tarczyński Arena Wrocław będzie gościć największą amerykańską imprezę motoryzacyjną w Polsce. To będzie weekend wypełniony atrakcjami w niepowtarzalnym stylu. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

American Cars Mania odbędzie się już po raz dziewiąty. To doroczny międzynarodowy zlot pojazdów amerykańskich, któremu towarzyszą liczne atrakcje. To jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie. Kultowe samochody po raz kolejny przyjadą do Wrocławia, a konkretnie przed Tarczyński Arenę Wrocław.

To będzie weekend, podczas którego każdy będzie mógł doświadczyć amerykańskiego stylu. Oprócz wystawy unikatowych pojazdów i spotkania miłośników motoryzacji, uczestnicy będą mogli odwiedzić specjalną strefę militarną i wziąć udział w konkursach z nagrodami.

Mustangi, Cadillaki i rekord Guinnessa

Na ekspozycji będzie można oglądać około 1000 pojazdów zza oceanu. To okazja do zwiedzenia Muzeum Amerykańskiej Motoryzacji oraz wzięcia udziału w wyborach Miss Pin Up. Dodatkowo podczas imprezy barber Mario Mayer podejmie spektakularną próbę pobicia rekordu Guinnessa w strzyżeniu na czas.

American Cars Mania to pasja, której oddajemy się przez 365 dni w roku. To sprawia, że nasza impreza przyciąga uwagę nie tylko miłośników amerykańskiej motoryzacji z Polski, ale również z całej Europy – mówi Mariusz Wypychowski, jeden z organizatorów wydarzenia.

Bilety od 39 złotych

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na to wydarzenie. Jednodniowe wejściówki można kupić już za 39 złotych. Dostępne są również karnety na dwa lub trzy dni. W dniach wydarzenia bilety będą droższe, a zakup w przedsprzedaży pozwala zaoszczędzić przynajmniej 20 procent. Wejściówki są dostępne na stronie abilety.pl:

– Na wydarzenie ściągamy kultowe samochody amerykańskie, które coraz rzadziej pojawiają się na naszych drogach. Niektóre z nich są dostępne tylko i wyłącznie w jednym egzemplarzu, a będzie można je zobaczyć na naszej imprezie w czerwcu – mówi Adam Rostalski, organizator wydarzenia.

Więcej informacji na temat międzynarodowego zlotu samochodów amerykańskich znajdziecie na stronie internetowej americancarsmania.pl.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Stara Kopalnia w Wałbrzychu zamieni się w kopalnię pełną motoryzacyjnych i muzycznych diamentów!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal WROsound 2022: nowi artyści w line-upie!
Następny artykułBloki statki, pałace ZUS i inne wesołe wrocławskie historie [FELIETON]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.