Jeśli jesteście fanami jakościowych koktajli i niebanalnego wystroju to trafiliście idealnie. Salvador La Hacienda de Uciecha znajdujący się na Placu Solnym 16 (wejście od ul. Szajnochy) powstał w miejscu dawnego skarbca niemieckiego w budynku starej giełdy. Pielęgnowanie tradycji od ponad dwudziestu lat bez wątpienia wynagradza pięknem odczuwania tam prawdziwej, żywej duszy towarzyszącej wszystkim odwiedzającym. 

Szaleństwo Salvadora Dalego

Wnętrze przykuwa uwagę dzięki irracjonalnie umieszczonym na suficie stolikom i krzesłom oraz malowidłom na ścianach, które wciąż bystrze obserwują gości. Humorystyczne akcenty i poukrywane smaczki podkreślają szaleństwo słynnego malarza – Salvadora Dalego. A przede wszystkim zaskakujące połączenia koktajli, tworzone z ogromnym zaangażowaniem, zachwycą każdego.

Drinki w rozmiarze XXL

Salvador jest prekursorem tzw. drinków XXL, idealnie wpisujących się w niepowtarzalną koncepcję tego miejsca. Koktajle, takie jak „Pornstar” serwowane w ogromnej koktajlówce czy „Long Island” w dzbanku, charakteryzują się wysoką zawartością alkoholu, podbijając podniebienia odwiedzających.

Miejsce spotkań dla każdego

Kiedyś klub z parkietem do weekendowej zabawy, dzisiaj Salvador zapewnia atmosferę sprzyjającą spokojnym rozmowom i degustacji ulubionych napojów – alkoholowych, bądź bezalkoholowych, bo i takich w ofercie nie brakuje. Tylko okazjonalnie odbywają się wydarzenia z przestrzenią do tańca, co zawsze jest poprzedzone licznymi informacjami na social mediach. Sednem tego miejsca jest pielęgnowanie relacji towarzyskich i umożliwianie spędzania czasu w wyjątkowy sposób, pozbawiony społecznych stereotypów imprezowych. Jest to również idealne miejsce na budowę wartościowych wspomnień z drugą połówką – Salvador polecany jest na klimatyczną randkę w niepowtarzalnej atmosferze.

Zorganizuj imprezę w Salvadorze

Istnieje możliwość wynajmu całej powierzchni na wyłączność w celu organizacji wszelkich wydarzeń, integracji, imprez firmowych, czy nawet hucznych rozwodów, co już nieraz miało miejsce. Do dyspozycji pozostaje wtedy DJ wraz z pełną obsługą barowo-kelnerską i ochroną. Jest również dostępna opcja zorganizowania cateringu, który w stu procentach dopasowują sobie goście uzgadniając wszystko przed eventem.

Ukryty pokój w szafie

Do organizacji mniejszych imprez istnieje także sala VIP zwana „Narnią”, która również nie mogła odbiegać od abstrakcyjnych norm tego miejsca – wchodzi się do niej, jak sama nazwa wskazuje, przez szafę. Na co dzień wejście stacjonuje jako element dekoracji. Miejsce zapewnia dyskrecję oraz prywatną przestrzeń.

Salvador La Hacienda de Uciecha powinien koniecznie znaleźć się na Waszej liście miejsc do obowiązkowego odwiedzenia nie tylko jako lokal do skosztowania niebanalnego koktajlu, ale i jako ciekawa przestrzeń do zwiedzenia.

Adres: Pl. Solny 16 (wejście od ul. Szajnochy)

STORNA INTERNETOWA (na której można też składać rezerwacje): https://salvadorlahacienda.pl/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/salvador_lahacienda/

TIKTOK: https://www.tiktok.com/@salvador_lahacienda?is_from_webapp=1&sender_device=pc

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZmiana czasu na letni. Kiedy przestawiamy zegarki?
Następny artykułSmaki Włoch we Wrocławiu! Rusza jarmark produktów regionalnych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.