Wrocławski Ogród Botaniczny rozpoczyna sezon już 1. kwietnia. Wiosna zawitała już do miasta, choć kilka cieplejszych dni za nami i teraz czeka nas chwilowe załamanie pogody. Drzewa zdążyły na szczęście zakwitnąć i pięknie ozdabiają przestrzeń wokół nas.
Pierwsze oznaki wiosny możecie podziwiać od piątku 1. kwietnia w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu. Sezon rozpocznie się wieloma ciekawymi atrakcjami: spacerami, kiermaszami, a nawet koncertami.
3 kwietnia odbędzie się na pierwsze wydarzenie w sezonie „Przejdźmy się po Ogrodzie-spacer z Dyrektorem” o godzinie 12.00.
Wiosna w Ogrodzie
10. kwietnia Ogród Botaniczny zaprasza na kiermasz roślin i żywności ekologicznej ,,Wiosna w ogrodzie”. W programie wykłady z przyrodnikami, konkursy i zabawy dla dzieci.

Festiwal Magnolii
24. kwietnia w Ogrodzie będziemy świętować otuleni zapachem kwitnącej magnolii. Festiwal Magnolii co roku przyciąga miłośników tych magicznych drzew.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ogród Japoński Wrocław: 6 powodów dlaczego warto go odwiedzić
Wasze komentarze
Sponsorowane






![Najciekawsze miejsca na obrzeżach Wrocławia [TOP 8] Na zdjęciu kajak unoszący się na jeziorze. Sprawdź najciekawsze miejsca w okolicy Wrocławia](https://kochamwroclaw.pl/wp-content/uploads/aaron-burden-ufFIweqSPd4-unsplash-218x150.jpg)




![Podziemia, kopalnie i jaskinie Dolnego Śląska. Gdzie pojechać i co zwiedzić? [TOP 5] Na zdjęciu wnętrze Jaskini Niedźwiedziej](https://kochamwroclaw.pl/wp-content/uploads/10570922915_224e114758_c-218x150.jpg)
