5 pomysłów na Walentynki we Wrocławiu, które nie kosztują zbyt wiele, a są naprawdę świetne!

0

Wspólne świętowanie Dnia Zakochanych wcale nie musi oznaczać ogromnych wydatków. Kolacja w dobrej restauracji czy bale walentynkowe mają swój urok, ale nie dla portfeli niektórych to spore obciążenie, zwłaszcza obecnie.

Dlatego mamy 5 pomysłów, jak sprawić, żeby ten dzień był wyjątkowy dla was obojga, a równocześnie nie obciążył zanadto waszego budżetu. 

Randka w Blossome Cafe

Jeśli chcecie spędzić ten dzień w naprawdę walentynkowym klimacie to wybierzcie się na kawę do Blossome Cafe. Jest to miejsce o wystroju wyjątkową wpisującym się z Święto Zakochanych.

Do picia możecie wybrać lawendowe lub różane latte, a do kawy zamówić jedno z ich przepięknych (ale też i pysznych) ciastek.

Walentynkowy maraton filmowy w Famie

Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama organizuje dla wszystkich zakochanych wyjątkowy wieczór filmowy. Do północy będziecie mogli wspólnie oglądać najlepsze filmy o miłości.

Maraton odbędzie się w filii nr 11 na Krzywoustego 286. Ceny biletów to 10-20 PLN.

Spacer po Parku Leśnickim

Niedawno opowiadaliśmy wam o Parku Leśnickim, jego historii i przyrodzie. Walentynki to idealny dzień, aby wspólnie pospacerować po tym pięknym parku. Spacer we dwoje to idealny moment na dłuższą rozmowę, lepsze poznanie się lub omówienie wspólnych planów na przyszłość, a nawet na oświadczyny! 

Wspólna sesja zdjęciowa 

Walentynki to doskonała okazja do uzupełnienia wspólnego albumu lub też do zrobienia waszych pierwszych wspólnych zdjęć. Jeśli chcielibyście zrobić zdjęcia w nowoczesnym stylu i z niepowtarzalnym oświetleniem to koniecznie musicie się wybrać do Muzeum Neonów. A może zdjęcia z wami i waszym ukochanym miastem w tle? Takie ujęcia zrobicie na Mostku Pokutnic. Rynek w tle doda zdjęciom romantyczności.

Przepiękne plenery do wspólnych zdjęć znajdziecie także w Parku Tołpy oraz Ogrodzie Botanicznym.

Może przy okazji skusicie się na wspólnych spacer?

Wspólne wyjście na łyżwy

Jeśli lubicie spędzać czas aktywnie, to z okazji dnia świętego Walentego, wybierzcie się na jedno z wciąż otwartych lodowisk. Łyżwy to świetna rozrywka, zwłaszcza we dwoje.

Koszt wypożyczenia łyżew i wejścia na taflę nie jest wysoki, a dobra zabawa jest właściwie gwarantowana. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#FoodSoundsGood! Startują rezerwacje na wiosenny Restaurant Week
Następny artykuł6 rzeczy, które możesz zrobić we Wrocławiu, żeby poprawić sobie humor
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.