5 niezwykłych miejsc noclegowych na Dolnym Śląsku!

0

Pisaliśmy już o luksusowych noclegach w hotelach SPA na Dolnym Śląsku. Czas odkryć miejsca, które wyróżniają się na tle standardowych hoteli. W okolicy Wrocławia, w pobliżu gór i jezior, możecie zarezerwować nocleg w klimatycznych agroturystykach, uroczych jurtach i niezwykłych glampingach.

Oto nasza lista 5 fantastycznych miejsc noclegowych na Dolnym Śląsku, w których odpoczniecie, zrelaksujecie się, a nawet zapomnicie o życiu w mieście.

Z powrotem

1. Osada Augustów

W miejscowości Mirsk, w pobliżu Świeradowa Zdroju i Szklarskiej Poręby, trafiliśmy do Osady Augustów. To przepiękne i klimatyczne miejsce, w którym możecie skorzystać z noclegu w jednym z czteroosobowych, pięknie urządzonych domków.

Z tarasu rozpościera się widok na pasma gór. Na terenie osady zlokalizowana jest przestronna sauna, dzięki której zrelaksujecie się i odpoczniecie.

Wraz z noclegiem, możecie wykupić śniadanie, serwowane do każdego z domków.

Cena: około 350zł za noc + śniadanie (2 osoby)
Lokalizacja: Mirsk
Rezerwacja i więcej informacji: tutaj

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Osada Augustów (@osadaaugustow)

Z powrotem
Poprzedni artykułUciekał przed policją, bo myślał, że jest pijany
Następny artykułRusza cykl bezpłatnych spacerów po osiedlu Plac Grunwaldzki
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.