5-gwiazdkowy hotel z Wrocławia walczy o nagrodę World Luxury Hotel Awards! [ZAGŁOSUJ]

0

Ruszyło głosowanie publiczności, które wyłoni zwycięzców prestiżowej nagrody World Luxury Hotel Awards. Wśród nominowanych znalazł się hotel The Bridge Wrocław MGallery. Sprawdź jak zagłosować na reprezentanta Dolnego Śląska!

World Luxury Hotel Awards – ruszyło głosowanie publiczności!

World Luxury Hotel Awards to konkurs, do którego zapraszane są światowe ikony hotelarstwa. Ten prestiżowy plebiscyt organizowany jest już od 16 lat. Wyróżnienia przyznawane są hotelom za światowej klasy udogodnienia i doskonałą obsługę gości. Nagroda World Luxury Hotel Awards jest szczytowym osiągnięciem w branży luksusowych hoteli. Cieszy się międzynarodowym uznaniem zarówno wśród gości, jak i przedstawicieli branży. W konkursie funkcjonuje ponad 100 kategorii, w których mogą rywalizować hotele. Przyznawane są wyróżnienia globalne, kontynentalne, regionalne i krajowe. To także szansa na zaprezentowanie hotelu szerokiemu gronu, a jednocześnie na promocję miasta i regionu, w którym znajduje się obiekt.

The Bridge Wrocław MGallery, 5-gwiazdkowy hotel na Ostrowie Tumskim otwarty w 2019 roku, jest jedynym obiektem z Dolnego Śląska, który znalazł się w gronie nominowanych do konkursu World Luxury Hotel Awards 2021.

Hotel walczy o nagrodę w aż trzech kategoriach: Luxury Architecture Design Hotel, Luxury Banquet/Event Hotel i Luxury Rooftop View Hotel. Wśród nominowanych jest również hotel Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery oraz Nobu Hotel Warsaw.

W poprzednim roku w tych kategoriach, w których obecnie nominowany jest The Bridge Wrocław MGallery, globalnymi zwycięzcami zostali: Royal Hideaway Corales Resort z Hiszpanii, Nairobi Upper Hill z Kenii oraz Orussey One Hotel & Apartment z Kambodży. Zwycięzcą w konkursie World Luxury Hotel Awards 2020 został hotel Apurva Kempinski na Bali, który jest odzwierciedleniem luksusu na plaży. Położony na szczycie majestatycznego klifu w miejscowości Nusa Dua, zapewnia zapierający dech w piersiach widok na Ocean Indyjski. Oferuje stylowe pokoje, apartamenty oraz wille, z których część ma prywatne baseny.

Wraz z początkiem sierpnia ruszyło głosowanie publiczności w konkursie World Luxury Hotel Awards 2021. Swój głos na ulubiony hotel może oddać bezpłatnie każdy podróżnik za pomocą strony internetowej. Głosowanie potrwa do 22 sierpnia.

Konkursową prezentację The Bridge Wrocław MGallery można obejrzeć na: bit.ly/TheBridgeWroclawLHA

Jak głosować?

Aby zagłosować na wrocławski hotel w konkursie World Luxury Hotel Awards wystarczy przejść przez kilka kroków:

1. Wejdź na stronę: www.luxuryhotelawards.com

2. Wybierz przycisk „VOTE NOW”

3. Z rozwijanej listy wybierz The Bridge Wrocław MGallery Collection

4. Wybierz kategorię, w której uważasz, że hotel powinien wygrać

5. Wpisz swój adres e-mail i oddaj głos klikając „VOTE FOR THIS HOTEL”

Głosować na The Bridge Wrocław MGallery można również bezpośrednio na stronie: bit.ly/TheBridgeWroclawLHA

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatny podniebny koncert we Wrocławiu. Zamiast sceny będzie ogromny balon!
Następny artykułUjawniamy pełny program wrocławskiej odsłony 18. Millennium Docs Against Gravity!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.