4 pomysły na Dzień Kobiet we Wrocławiu

0

Dzień kobiet już w środę! Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak go uczcić, to mamy dla Ciebie 4 propozycje, które sprawią, że będzie to wyjątkowy dzień! Mamy również coś dla zabieganych. A Wy jak będziecie świętować?

Blossome Café

W tym roku Dzień Kobiet wypada w samym środku tygodnia. Zapewne część z Was, ze względu na obowiązki, nie będzie mogła sobie pozwolić na dłuższe wyjście tego dnia. Dlatego zapracowanym rekomendujemy pyszną kawę i uroczę słodkości w Blossome Café. Taki wypad nie zabierze wiele czasu, za to na pewno przysporzy wielu przyjemności.

Gdzie:  Rynek 2/1a

Damy Polskiej Piosenki w Starym Klasztorze

Stary Klasztor, jak co roku, zaprasza na muzyczne świętowanie Dnia Kobiet. Usłyszycie utwory napisane oraz wykonane przez kobiety, o kobietach i dla kobiet. W ten wieczór będziecie wzruszać się pięknymi słowami piosenek m.in. Ewy Demarczyk i Violetty Villas, a także tańczyć do upadłego w rytm hitów Kayah czy Kasi Kowalskiej. Najlepsza muzyka tylko w Starym Klasztorze!

Gdzie: ul. Purkyniego 1

Chippendales Show w P7

P7 The Next Level zaprasza wszystkie Panie na wieczór pełen doznań i dobrej muzyki. Główną atrakcją będzie gorące show z udziałem chippendalesów. Taki wieczór to doskonały pomysł na spędzenie Dnia Kobiet w babskim gronie. Dawno nie widziałaś się ze swoją przyjaciółką? Wpadnijcie do P7! Najlepsza zabawa gwarantowana!

Gdzie: ul. Szewska 3a

Koncert Happysad

Miłość to nie pluszowy miś… – zapewne wielu z Was kojarzy te słowa ze szkolnymi dyskotekami i pierwszymi, nastoletnimi miłościami. Teraz możecie zaśpiewać to wspólnie ze znajomymi lub swoją drugą połówką w ramach święta Dnia Kobiet. Co prawda koncert odbędzie się 9 marca, ale w tym przypadku naprawdę warto przesunąć świętowanie o 1 dzień!

Gdzie: Włodkowica 7

Przypominamy też o spotkaniu z Marią Anną Potocką, które odbędzie się właśnie w Dzień Kobiet w Concordia Design. Poruszane kwestie zapewne będą dla wielu kontrowersyjne, jednak są to problemy ważne i aktualne. Więcej o spotkaniu przeczytacie tutaj.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowy zarząd wrocławskiego MPK. Kim jest nowy prezes?
Następny artykułWe wrocławskich Bibliotekach będzie Ameryka! Równoleżnik Zero 2023
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.