25 lat minęło… Historyczny Wrocław okiem mieszkańców. CH Korona tworzy unikalną wystawę!

0

CH Korona Wrocław tworzy unikalną fotowystawę starego Wrocławia. Weź udział w akcji. Prześlij archiwalne zdjęcia Wrocławia. Najciekawsze zdjęcia trafią na wystawę, która odbędzie się w dniach 6-20.11 na terenie CH Korona Wrocław. Autorzy zdjęć, które trafią na wystawę otrzymają kartę podarunkową!

Historia Wrocławia sięga już ponad tysiąc lat, na przestrzeni wieków obraz naszego pięknego miasta zmieniał się wielokrotnie. Wiele budynków i zabytków zostało zniszczonych, w ich miejsce powstały nowe.

Jeśli interesujesz się historią stolicy Dolnego Śląska i posiadasz archiwalne zdjęcia, które sięgają ponad 25 lat wstecz, prześlij je do CH Korona, by stworzyć wspólnie unikalną wystawę.

Zdjęcia można wysyłać za pośrednictwiem strony: https://wystawawkoronie.pl/

Uzupełnij formularz. Załącz zdjęcie. Pamiętaj, żeby dodać informację skąd pochodzi zdjęcie, jakie miejsce oraz jakie osoby przedstawia oraz datę kiedy powstało. Zdjęcia można wysłać maksymalnie do 23 października.

Możesz wysłać maksymalnie 10 zdjęć. Spośród wszystkich nadesłanych fotografii, zostanie wybranych 50, a ich autorzy zostaną wyróżnieni i nagrodzeni kartami podarunkowymi o wartości 50zł na zakupy w CH Korona. Wybrane przez Komisję zdjęcia zostaną umieszczone na wystawie w Centrum Korona we Wrocławiu, która odbędzie się w dniach 6 – 20 listopada 2021 r.

Laureaci zostaną również zaproszeni na uroczysty wernisaż wystawy, który odbędzie się w dniu 6.11.2021r.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuszają konsultacje w sprawie Gminnego Programu Rewitalizacji (GPR)
Następny artykułUWAGA! Ostrzeżenie meteorologiczne – silny wiatr we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.