Pokazy Fontanny Multimedialnej w sezonie letnim od 14 lat przyciągają do kompleksu Hali Stulecia tłumy wrocławian i turystów. W tym roku pretekst do odwiedzenia Pergoli jest także zimą. Zimowa Pergola to pokazy świątecznej iluminacji z muzyką w tle, a także miejsce spotkań w Bistro i Restauracji Tarasowej z jednym z najlepszych widoków w mieście.

Pergola jest miejscem stworzonym do spacerowania i spędzania powolnych, leniwych godzin na ulubionej lekturze lub niezobowiązujących plotkach ze znajomymi. Do tej pory te przyjemności dostępne były tylko w ciepłe dni.

Tej zimy jednak Pergola została oświetlona setkami lampek, które mienią się w rytmie świątecznych melodii. Ulubione miejsce spacerów wrocławian, tym razem pozwoli poczuć klimat nadchodzących świąt.

– Zadbaliśmy o to, by Pergola stała się pretekstem do wyjścia z domu także zimą. Najbardziej charakterystyczne miejsce spacerowe we Wrocławiu przeniesie nas w klimat świąt dzięki iluminacji, a specjalne propozycje w Bistro i Restauracji Tarasowej, znajdujących się we Wrocławskim Centrum Kongresowym, staną się okazją do spędzania długich wieczorów w gronie przyjaciół – mówi Jakub Grudniewski, prezes Hali Stulecia.

Zimowa Pergola jest częścią multimedialnej wystawy „Dzika Afryka”, znajdującej się we wrocławskim ZOO, jednak zwiedzanie jej jest bezpłatne. Przedsmak ogrodów świateł – Garden of Lights do obejrzenia w kompleksie Hali Stulecia.

Więcej o wystawie: https://gardenoflights.com/pl/wroclaw

Pokazy iluminacji świątecznej odbywają się każdego dnia od 16 do 22, co 20 minut.

Z oferty Bistro można skorzystać od piątku do niedzieli.

piątek | 16 – 21
sobota – niedziela | 12 – 21

Restauracja Tarasowa czynna jest od wtorku do niedzieli.

wtorek – piątek | 16 – 22
sobota | 13 – 22
niedziela | 13 – 21

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBaśniowy świat Andersena zaczaruje dolnośląskie miasta
Następny artykułKosmetyki dla mężczyzn. Co powinno znaleźć się w kosmetyczce?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.