Zimowa kraina z tysięcy lampek. Poczuj święta w Magnolia Park! [GALERIA ZDJĘĆ]

0

12-metrowa choinka, paw z ogonem z 11 tysięcy lampek, bajkowy dąb oraz piękne motywy przestrzennych zwierząt leśnych zdobią Magnolia Park. Zobaczcie, jak największe na Dolnym Śląsku centrum handlowe przygotowało się na święta!

100 tysięcy lampek i 4 tysiące bombek przemieniły Magnolię Park w świąteczną, świetlistą zimową krainę. Niesamowite iluminacje widać już z oddali – przed wejściem z ulicy Legnickiej klientów wita paw z ogonem z 11 tysięcy lampek, a parking zdobią trójwymiarowe zwierzęta utkane z bombek i tysięcy świateł – jeleń, lis i sowa płomykówka.

Na placu przed wejściem do centrum handlowego można zrobić sobie także zdjęcie w świątecznej ramce lub przy okazałej migoczącej gwieździe betlejemskiej. Cała elewacja Magnolia Park została udekorowana gwiazdami.

Święta to magiczny czas, dlatego jak co roku zabieramy naszych klientów w niezwykłą podróż po zimowej krainie Magnolia Park. Iluminacje umilają czas spędzany w naszym centrum, ale także stanowią doskonałe tło do świątecznych zdjęć z rodziną czy przyjaciółmi pamiątek, które zostaną z nami na długo – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Motywy dekoracji zewnętrznych są kontynuowane we wnętrzu centrum. Kolorystyka iluminacji, oparta na temacie „Dotyk Natury”, została utrzymana w ciepłej złoto-białej tonacji. Magnolię Park zdobią sowy siedzące na świątecznych gałęziach oraz jelenie na zdobnych, podwieszanych girlandach. Przy świetlistym drzewku do selfie na placu przy Smyku stoi piękny renifer. Całe centrum handlowe przyozdobione zostało śnieżynkami i mieniącymi się bombkami.

W przedświątecznym czasie Magnolia Park nie zapomniała o najmłodszych. To właśnie specjalnie dla nich na piętrze, przy salonie Empik, pojawiło się znane i lubiane drzewo opowiadające bajki. Przed apteką Super-Pharm dzieci spotkają, cieszący się wielką popularnością, magiczny dąb, któremu w tym roku towarzyszy rodzina sympatycznych świątecznych niedźwiadków. Przy drzewie przygotowano również jeden z dwóch foteli dla Św. Mikołaja. Drugi fotel czeka na wszystkich z drugiej strony centrum przy sklepie New Yorker. Oba stanowią wspaniałe tło do świątecznych zdjęć pamiątkowych z rodziną i przyjaciółmi.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCzyste powietrze, metro i dostęp do morza – czego chcieliby mieszkańcy Wrocławia?
Następny artykułNie tylko we Wrocławiu. Jak wyglądają najpiękniejsze polskie jarmarki? [SPRAWDŹ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.