Zaginął Zgredek! Wrocławianka poszukuje pluszaka i oferuje 1000 zł dla znalazcy

0

To jest historia o poszukiwaniach, które trwają od niedzieli. Zaginął Zgredek, pluszak o ogromnej wartości sentymentalnej, który był członkiem rodziny przez ostatnie 18 lat. Rodzina pluszaka nie jest w stanie wyrazić, jak wiele Zgredek dla nich znaczy i jak bardzo pragną go odzyskać.

W związku z tym, ogłaszają nagrodę w wysokości 1000 zł dla znalazcy, który pomoże przywrócić Zgredka do swojego prawowitego miejsca.

Ostatnio Zgredek był widziany w niedzielę na wystawie Salvadora Dalego, która odbyła się we wrocławskim Ratuszu. To wydarzenie było szczególną okazją do spaceru po Rynku i zwiedzenia okolicznych atrakcji. Niestety, to właśnie wtedy Zgredek zniknął, a poszukiwania rozpoczęły się od tego momentu.

Rodzina Zgredka nie szczędziła wysiłków, aby odnaleźć swojego ukochanego pluszaka. Przeszukali Ratusz, Rynek i okolice, ale do tej pory nie znaleźli jego śladu. Teraz trwają w nadziei, że ktoś może go znalazł i chce go zwrócić jego prawowitym właścicielom.

Zgredek to pluszak o długości około 18 centymetrów, ale jego wartość jest znacznie większa niż jego rozmiar – to skarb, który przypomina wiele ważnych chwil i wspomnień z ostatnich 18 lat.

Dla osoby, która pomoże odnaleźć Zgredka oferowana jest nagroda w wysokości 1000 zł. To dowód na to, jak bardzo jego właścicielka pragnie go odzyskać i jak jest on ważny.

Jeśli masz jakiekolwiek informacje lub znalazłeś Zgredka zadzwoń, tel. 791-922-393.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Trasa na Nowy Dwór już gotowa! Zmiany w rozkładach jazdy od września
Następny artykułWe Wrocławiu ruszył dziś Lotny Festiwal Piwa! Sprawdź dlaczego warto się tam wybrać
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.