Z okazji ślubu cywilnego. Jaki prezent kupić bliskim?

0
Poduszki z nadrukiem ŚMIESZNY PREZENT NA ŚLUB CYWILNY

Dobry prezent na ślub cywilny? Pomysłów jest mnóstwo, możliwości jeszcze więcej – a to wszystko wspaniała okazja do tego, by popisać się kreatywnością, tworząc upominek naprawdę jedyny w swoim rodzaju.

Uprzedzając pytania i wątpliwości – wcale nie musi to oznaczać dużego wysiłku i czasochłonnych starań. Wręcz przeciwnie, wystarczy skorzystać z dobrego, wypróbowanego sposobu, aby doskonały prezent ślubny dla znajomych przygotować dosłownie w kilka chwil.

Najłatwiej byłoby, gdyby to państwo młodzi ogłosili zawczasu, co chcieliby dostać. Jest to rozwiązanie, jakie popularne było już jakiś czas temu. Można pomyśleć, że owe „listy prezentowe” stanowią już swego rodzaju przeżytek, tym bardziej że coraz rzadziej młodzi z chwilą ślubu startują w nowe życie całkowicie od zera. Bardzo często każde z nich ma już wiele spośród niezbędnych rzeczy – a nowa „dostawa tosterów” do niczego im się nie przyda.

Co więc, jeśli małżonkowie nie ogłosili sami, co chcieliby dostać?

W takiej sytuacji warto postawić na upominek personalizowany.

Personalizowany prezent na ślub cywilny

Może to być coś wyjątkowego, ale równie dobrze niesamowity prezent można stworzyć na podstawie czegoś całkowicie zwyczajnego. Wystarczy jedynie ozdobić wybraną rzecz odpowiednio dopasowanymi napisami (a jeśli akurat projekt na to pozwala, to również zdjęciami). Tak właśnie przygotować można znakomitą niespodzianką – pomysłową i często dosłownie jedyną w swoim rodzaju.

Za przykład niech posłużą poduszki z nadrukiem ŚMIESZNY PREZENT NA ŚLUB CYWILNY. O tym, czym są, sama nazwa świadczy chyba najlepiej – humorystycznym upominkiem, który zdecydowanie podarować można znajomym. Poduszki w oryginalnych kształtach, ozdobione napisami specjalnie wybranymi dla zakochanych… czego chcieć więcej? Zakochanych biorących ślub jest dwoje – a zatem i upominek powinien być podwójny. W tej roli sprawdzi się… podwójna skrzynka na wino PREZENT NA ŚLUB CYWILNY. Ozdobione indywidualnym nadrukiem drewniane opakowanie przedstawia się naprawdę pięknie – i z pewnością ucieszy równie mocno jak znajdująca się w nim zawartość (do samodzielnego dobrania).

Podwójna skrzynka na wino PREZENT NA ŚLUB CYWILNY

Na prezent doskonale nadają się też grawerowane kieliszki, jak również drukowane na płótnie fotoobrazy, które zajmą honorowe miejsce w domu obdarowanych. Ciekawym pomysłem na upominek jest także kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem – jeśli wydaje się, że tradycja piknikowania już nieco zanikła, najwyższy chyba czas ją wskrzesić! I nie będzie ku temu lepszej zachęty niż właśnie doskonale wyposażony kosz!

Jeżeli więc zbliża się ślub znajomych i szukasz oryginalnego pomysłu na podarunek, nie ograniczaj się do klasyki. Nie musisz poprzestawać na niczym, co wypada lub nie. To radosna okazja, a więc idealne będą wszelkie humorystyczne podarunki – a jeśli do tego kryło się będzie za nimi coś osobistego, to jeszcze lepiej!

Podwójna skrzynka na wino PREZENT NA ŚLUB CYWILNY

Zajrzyj już dzisiaj na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek pomysłów na prezent na ślub cywilny – personalizowany upominek na pewno przypadnie obdarowanym do gustu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzień Matki 2022 we Wrocławiu. 5 ciekawych pomysłów na wspólne spędzenie czasu
Następny artykułWstąp do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej. Wojskowe pikniki i rekrutacja we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.