Wystartował największy plenerowy festiwal jazzowy we Wrocławiu! [PROGRAM]

0
a

W ramach Festivalu, który odbywać będzie się od 1 do 31 lipca Vertigo Jazz Club & Restaurant zaprasza na koncerty jazzowe do takich miejsc jak: plaże, parki, hotele, dachy, Vertigo Jazz Club & Restaurant i wiele innych.

W tegorocznej edycji nie zabraknie nowych pomysłów, jak choćby ciężarówki firmy MAN przemierzającej miasto z muzykami, najwyższego koncertu jazzowego w Polsce na 49 piętrze Sky Tower, 3 jednoczesnych koncertów w wagonach zabytkowego pociągu czy niedzielnych spotkań na Wyspie Daliowej.

Zachęcamy do śledzenia programu Festivalu, bo to tylko niektóre z atrakcyjnych miejsc do jakich zapraszamy w lipcu.

Ponad 31 wydarzeń artystycznych w których zaprezentują się wrocławscy i nie tylko muzycy jazzowi to idealny sposób na spędzenie lata we Wrocławiu.

Czwarta edycja to nowe lokalizacje i jazzowe składy muzyczne, to również zabawa w której do zdobycia atrakcyjne upominki.

Dla wszystkich spragnionych letnich podróży muzycznych, Vertigo przygotowało specjalną ofertę razem z Vertigo Summer Jazz Festival.

Festival powstaje dzięki współpracy Vertigo Jazz Club & Restaurant, Fundacji Polskiej Sztuki Współczesnej oraz Wydziału Kultury Miasta Wrocław.

Harmonogram koncertów: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuszają bezpłatne letnie spacery z przewodnikami po Wrocławiu [PONAD 50 TEMATÓW!]
Następny artykuł14 rzeczy o Restauracji CRAFT, których najprawdopodobniej nie wiedzieliście!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.