Wypłyń na ulice Wrocławia – Odrace!

0

Już 9 lipca wypływamy na ulice Wrocławia w grze miejskiej Odrace, po Wrocławiu w piękny race!

Organizatorzy przy współpracy z KNbriefly z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej tym razem postanowili zaskoczyć i zorganizować race. Albo rejs. Jest to gra miejska, polegająca na odkrywaniu kolejnych lokacji i mierzeniem się z wyzwaniami. A na wytrwałych czekają nagrody. Ale po kolei.

autor: KNbriefly

Gdzie, kiedy i jak?

Już 9 lipca o 11.30 w Czasoprzestrzeni (ul. Tramwajowa 1-3). A właściwie z tego miejsca, bo tam uczestnicy dostaną dobrani w losowe zespoły, zaopatrzeni w mapy i voilà – są gotowi do zmagań. Natomiast jeśli wolicie wziąć udział wraz ze znajomymi – również nie ma problemu, wystarczy dać znać organizatorom. Jaki jest główny cel wydarzenia, oprócz oczywiście dobrej zabawy? Oczywiście zmierzenie się z finałowym zadaniem, które jednak póki co musi pozostać tajemnicą.

I najważniejsze – zapisy, do których można dotrzeć poprzez poniższy link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3H1dYBGP5vWth5MuI3XELekoGc9Dh62HYJsEjhxn5sd48-Q/viewform

A tutaj link do samego wydarzenia:

https://fb.me/e/2WwxvXygD

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu odbędzie się największy w Polsce kongres inteligentnych miast. Smart City Forum
Następny artykułZnamy program 20. edycji Przeglądu Sztuki SURVIVAL w dawnym szpitalu Betania
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.