Wygrywaj nagrody i stwórz własną strefę relaksu na balkonie!

0

Zaplanuj wakacje i stwórz własną strefę relaksu… na balkonie! Nawet najmniejszy może stać się zacisznym i przytulnym miejscem, a do jego aranżacji wystarczy kilka efektownych detali i dekoracji.

Doskonałą okazją, aby się o tym przekonać, jest udział w akcji zaplanowanej w Galerii Dominikańskiej w dniach 13 czerwca – 4 lipca. Na klientów robiących zakupy w tym czasie, czekają nagrody, które pomogą im upiększyć balkon i stworzyć przytulny klimat. Wśród nich stylowe lampiony, kolorowe świecące kule, meble ogrodowe i wiele innych wspaniałych niespodzianek.

Z pewnością wielu z nas zdecyduje się na pozostanie latem w mieście i realizowanie w nim swoich potrzeb związanych z wakacyjnym relaksem. Jednym z miejsc, idealnym do wypoczynku na świeżym powietrzu może stać się odpowiednio zaaranżowany własny taras lub balkon.

W ramach akcji rozpoczynającej się w najbliższą sobotę w Galerii Dominikańskiej, wrocławianie będą mogli wygrać wspaniałe dekoracje, dodatki i meble, które pomogą im w stworzeniu letniej aranżacji balkonu. Na klientów, którzy zrobią zakupy w dniach 13 czerwca- 4 lipca, czekają wspaniałe nagrody:

  • za wydaną kwotę o wartości minimum 50 zł – kupujący otrzymają kolorowe kule świecące
  • za zakupy o wartości powyżej 200 zł – mogą odebrać jeden spośród trzech rodzajów ozdobnych lampionów
  • zaś powyżej kwoty 400 zł – w prezencie otrzymają meble balkonowe, m.in. krzesła lub stolik pomocniczy.

Aby wziąć udział w akcji i wygrać jedną z nagród, wystarczy zgłosić się z paragonem zakupowym do punktu obsługi promocji. Dla uczestników przygotowano także kupon z quizem do rozwiązania w określonym limicie czasowym, w którym mogą zdobyć dodatkową ilość punktów. Klienci, którzy uzyskają w quizie największą liczbę punktów w danym tygodniu, otrzymają jedną z nagród: stolik kawowy, bujaczkę lub stojak na kwiaty. Dodatkowo 15 osób, które zdobędą w quizie najlepsze pozycje, otrzymają jedną z nagród – biokominek, hamak lub fotel huśtawkę – przyznaną na podstawie rankingu wyników.

To nie koniec niespodzianek! Osoba, która podczas całej akcji zgromadzi największą ilość punktów zdobędzie główną nagrodę – zestaw mebli balkonowych. Ponadto zapisując się do newslettera Galerii Dominikańskiej w trakcie trwania akcji, można otrzymać nagrodę niespodziankę – praktyczną podkładkę pod kubek

Wspaniałą nagrodę – ozdobną paterę – można wygrać także biorąc udział w konkursie FB prowadzonym na profilu Galerii Dominikańskiej. Dlatego już dziś warto śledzić stronę centrum handlowego pod adresem https://www.facebook.com/GaleriaDominikanska/, na której zamieszczono zasady udziału w akcji.

Wiele osób w tym roku zdecyduje się spędzić urlop w Polsce, wybierając miejsca o malowniczym krajobrazie bądź pozostając w mieście. Chcemy przybliżyć naszym klientom wakacje marzeń, dlatego przygotowaliśmy w czerwcu wyjątkową akcję z nagrodami. Mamy nadzieję, że przypadną klientom do gustu oraz zainspirują do stworzenia cudownych, wakacyjnych aranżacji balkonów z wyjątkową strefą relaksu. Wystarczy do tego kilka ciekawie dobranych akcentów dekoracyjnych i akcesoriów, które mogą wygrać podczas naszej akcji – robiąc zakupy, uczestnicząc w quizie lub zgłaszając się do konkursu Facebook’owego. Zachęcamy do zabawy wszystkich wrocławian mówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Akcja odbywa się codziennie: poniedziałek – piątek w godz. 12.00-18.00, zaś w weekendy – w godz. 11.00-19.00. Nagrody z kolei można odbierać przez cały czas otwarcia Galerii. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo uczestników akcji, do ich dyspozycji będą aż 3 punkty odbioru nagród, ulokowane po jednym stanowisku na każdym poziomie centrum handlowego. Każde z nich będzie odpowiednio zabezpieczone.

Więcej szczegółów na jej temat oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć na stronie: www.galeria-dominikanska.pl.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPsycholog, psychiatra, psychoterapeuta – kogo potrzebuję?
Następny artykułWe Wrocławiu powstał spektakularny mural #WrocławUskrzydla! [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.