Wrocławskie Potańcówki na Placu Wolności wracają z początkiem wakacji!

0
fot. wroclaw.pl

Potańcówki na placu Wolności wracają z początkiem wakacji. W tym roku organizatorzy z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, zapraszają na Potańcówki pod hasłem Dobrych Relacji, by wspólnie się bawić w centrum miasta.

25 czerwca (w sobotę) w godz. 18:00-23:00, podczas obchodów święta Wrocławia, odbędzie się pierwsza z cyklu sześciu potańcówek. Podczas Potańcówki Wrocławskiej pojawią się kilkunastominutowe „pakiety muzyczne” z Wrocławiem w roli głównej: będą piosenki o naszym mieście, a także utwory wrocławskich (i dolnośląskich) artystów.

Wspólną zabawę rozkręci DJ Ewelina Gra. Do zabawy dołączy również Maria Sadowska razem z mężem, Adrianem Łabanowskim, którzy zachęcą wszystkich do wspólnego tańca.

Na pl. Wolności pojawią się również tancerze ze szkoły tańca La Rosa Negra, którzy pokażą kilka tanecznych kroków i ruchów. Na miejscu będzie na Was czekać mini strefa gastro z leżakami, na których męczeni zregenerują moce do dalszej zabawy.

Upał daje się we znaki, dlatego zaproszona do udziału MPWiK z barem wodnym – bezpłatna woda dostępna będzie dla wszystkich (zabierzcie wielorazowe butelki).

Potańcówka potrwa od 18.00 do 23.00 – pięć godzin tanecznej zabawy. 

Więcej informacji: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPodziemne schrony we Wrocławiu – owiany legendami Dworzec Główny i plac Solidarności [CYKL: ŚLADY HISTORII]
Następny artykułInicjatywa Psie Pętle powraca – MPK Wrocław zapewni wodę zwierzętom
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.