Przed nami kolejna letnia Wrocławska Potańcówka na pl. Wolności. W najbliższą sobotę 6 lipca we Wrocławiu będzie gorąco nie tylko za sprawą wysokich temperatur, ale także dzięki rytmom latino, które są muzycznym motywem przewodnim tej potańcówki.

Zabawa rozpocznie się o 18.00 od pokazu zmysłowej bachaty w wykonaniu Małgosi i Szymona – instruktorów tego tańca ze szkoły tańca No Limits. Po pokazie nadejdzie pora na wspólny trening i naukę kroków – to wstęp do dalszej zabawy oraz szansa na wspólną taneczną rozgrzewkę. Kolejnym punktem programu jest już tylko dobra zabawa (nie tylko) w rytmach gorącego latino, którą poprowadzi DJ Bartek Sznyter znany z pasji do latynoskich rytmów, które porywają do tańca.

Wstęp na potańcówkę jest bezpłatny.
Zabawa trwa do godz. 23.00.

Na miejscu będzie punkt #PijKranówkę z pyszną wodą z dodatkiem owoców, która da orzeźwienie w tę ciepłą, lipcową noc. Plac Wolności jest miejscem dostępnym, bez przeszkód architektonicznych. Dla osób ze specjalnymi potrzebami organizator przygotował specjalne miejsce odpoczynku. W strefie chill czekać będą leżaki, zaproszone zostały także foodtrucki.

Organizatorem Wrocławskich Potańcówek jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRuszają „Spacery z Wroclavią”. W tym roku z myślą m.in. o osobach wykluczonych 
Następny artykułEd Sheeran zagra koncert we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.