Wrocław: Wystawa roślin mięsożernych na Tarczyński Arena

0

Dla fanów ekstremalnych wrażeń oraz dla miłośników subtelnego piękna. Weekend 25-26 marca będzie pełen atrakcji na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu.

Czy czujesz już ciarki na samą myśl o mięsożernych roślinach? A może kolekcjonujesz okazy rzadkich i niezwykłych roślin, lub chcesz po prostu pogłębić swoją wiedzę na temat finezyjnych orchidei?

Bez względu na Twoje zainteresowania, czekają na Ciebie trzy niezwykłe wydarzenia w jednym miejscu!

Potworne Cuda to wspaniała przygoda, która mrozi krew w żyłach! Przygotuj się na spotkanie z wygłodniałymi owadożernymi roślinami, które czekają na weekendową ucztę! Czy odważysz się dołączyć?

Magiczna dżungla to świat stworzony z roślin pochodzących z ponad 40 państw! To największa na świecie żywa wystawa mięsożernych zielonych stworów.

Jeśli jesteś ciekawy, co czeka Cię podczas tego niezwykłego weekendu, to z pewnością zainteresuje Cię bajeczny świat owadożernych gigantów. To prawdziwa przygoda odkrywania piękna i skrytych tajemnic natury. Oczekują na Ciebie wyjątkowe pokazy karmienia roślin, niezwykle wartościowe prelekcje oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Termin: 25-26.03

  • sobota – od 10:30 do 18:00
  • niedziela – od 10:00 do 17:00

Miejsce: Tarczyński Arena Wrocław

Bilety:

  • Normalny: 45zł
  • Ulgowy: 35zł
  • Rodzinny 2+2: 130zł
  • VIP: 150zł

Więcej informacji: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław dawniej: O tym jak latano balonem nad fosą miejską
Następny artykułCzy należy się bać? O Trójkącie Bermudzkim słów parę
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.