Wrocław wita Olgę Tokarczuk [SPOTKANIE Z NOBLISTKĄ]

0

W niedzielę, 20 października 2019 roku Urząd Miejski Wrocławia zaprasza na spotkanie z wybitną polską pisarką, noblistką – Olgą Tokarczuk. To pierwsze w Polsce publiczne spotkanie autorki z czytelnikami po otrzymaniu Nagrody Nobla. Zapraszamy do Narodowego Forum Muzyki i na plac Wolności. Z pisarką, mieszkanką naszego miasta i Honorową Obywatelką Wrocławia rozmawiać będzie Katarzyna Kantner.

Urząd Miejski Wrocławia zaprasza na spotkanie z najwybitniejszą polską pisarką współczesną, która fascynuje cały świat swoimi literackimi opowieściami, a na co dzień nie waha zajmować zdecydowanego stanowiska w najgorętszych polskich sporach. Z Olgą Tokarczuk rozmawiać będzie Katarzyna Kantner – autorka książki „Jak działać za pomocą słów? Proza Olgi Tokarczuk jako dyskurs krytyczny”.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę 20 października o godz. 16:30 w Narodowym Forum Muzyki (plac Wolności 1). WAŻNE: wstęp na spotkanie będzie możliwy po okazaniu bezpłatnej wejściówki, którą będzie można odebrać od czwartku (17 października) w Narodowym Forum Muzyki. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Otwarcie kas: godz. 11:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Wejście do Narodowego Forum Muzyki w niedzielę możliwe od godz. 15:30. Wejście na salę możliwe do godz. 16:30, po tej godzinie zamykamy drzwi.

UWAGA: dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi przeznaczone są osobne miejsca, prosi się więc o zgłoszenie takiego zapotrzebowania w kasie przy odbiorze wejściówek.

Tym, którym nie uda się odebrać wejściówek, udostępniony zostanie plac Wolności, gdzie będzie można wspólnie przywitać pisarkę we Wrocławiu, oglądając spotkanie z nią na telebimie przed Narodowym Forum Muzyki. Transmisję ze spotkania będzie można także oglądać za pośrednictwem Internetu, w polskiej i angielskiej wersji językowej. Dodatkowo wersja polska wzbogacona będzie o tłumaczenie na język migowy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZakończenie sezonu wyścigowego na Partynicach [OSTATNIE WYŚCIGI]
Następny artykułNajnowsze samochody już we Wrocławiu. Rusza festiwal motoryzacyjny [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.