Wrocław: W Odra Centrum ruszyła wypożyczalnia desek SUP [CENNIK]

0

SUP – czyli Stand Up Paddling (dosłownie: wiosłowanie na stojąco) staje się ostatnio coraz popularniejszą formą sportu i rekreacji na wodzie. Pływanie na dmuchanej desce za pomocą jednego wiosła, jest przyjemną, a zarazem mniej ekstremalną od windsurfingu, czy kitesurfingu, aktywnością. Wielu Wrocławian próbuje swoich sił w tym sporcie i poszukuje miejsc, gdzie można wypożyczyć sprzęt do SUP.

Koszt SUP wraz z osprzętem wynosi od około tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy złotych, dlatego na sam początek rozsądniejszą opcją jest wypożyczenie deski. Można to od teraz zrobić w Odra Centrum – wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia, które przyciąga miłośników rzeki.

Wypożyczalnia SUP w Odra Centrum

Jako jedna z pierwszych wypożyczalni we Wrocławiu Odra Centrum oferuje sprzęt do Stand Up Paddle Boarding oraz indywidualne i grupowe zajęcia z wykwalifikowanym instruktorem.

Zawsze chciałeś spróbować swoich siła na SUP-ie ale nie wiedziałeś czy Ci się spodoba? Nie masz pomysłu jak spędzić aktywne popołudnie w upalny dzień? Chcesz zabrać dziewczynę/chłopaka na niebanalną randkę?

,,Przyjdź do Odra Centrum – Przystań sobie i wpadnij popływać na SUP-ie. Dodatkowo, po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej będzie czekał na Ciebie osobisty instruktor, z którym postawisz pierwsze kroki na desce” – zachęcają właściciele.

Co to jest SUP?

,,SUP czyli Stand Up Paddle to w skrócie wiosłowanie na stojąco. Nowy i zdobywający coraz większą popularność, a zarazem najłatwiejszy i najmniej skomplikowany technicznie sport wodny dla każdego.

Jedyne czego potrzebujesz to deska, wiosło i godzina z instruktorem, który od podstaw nauczy Cię stawiania pierwszych kroków i wprowadzi w świat odrzańskich sportów wodnych. Ze względów warunków panujących na tej części rzeki jest to idealna alternatywa dla windsurfingu, ponieważ poruszasz się używając siły swoich mięśni, a nie jesteś zależny od siły wiatru.

Stanie na desce i wiosłowanie zapewnia kompleksowy trening całego ciała. Rzeźbimy mięśnie pleców, ramion, brzucha oraz ćwiczymy równowagę i stabilność poruszając przy tym mięśnie głębokie, które odpowiadają za prawidłową postawę ciała i wspierają kręgosłup. Dzięki temu już po kilku treningach zauważysz poprawę siły i wytrzymałości ciała. Ponadto godzina na SUP-ie to idealna alternatywa treningu cardio, który podczas świetnej zabawy pozwoli spalić mnóstwo kalorii.” – informuje Odra Centrum

Deski do wypożyczalni w Odra Centrum dostarczył sklep Megadecha.

Ile kosztuje pływanie na SUP-ie?

– pierwsza godzina – 40zł

– każda kolejna godzina – 30zł

– instruktor (30min) – 40zł

Adres: Odra Centrum, Wybrzeże Słowackiego 5B, Wrocław

Więcej informacji: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł09.2 Diabła adwokatura i sądownictwo, czyli nowe budownictwo. Nowe Centrum Południowe.
Następny artykułStary Cmentarz Żydowski we Wrocławiu – jakie skrywa tajemnice?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.