Wrocław: W Kolejkowie powstało Miasto z Piasku! Otwarcie już jutro

0
fot. Kolejkowo

Ponad 8 ton piasku, niesamowite rzeźby, ogromny ocean, wrocławskie legendy i miniaturowi plażowicze cieszący się promieniami letniego słońca. Miasto z Piasku we wrocławskim Kolejkowie otwarte zostanie już 28. czerwca.

Kolejkowo – jedna z najchętniej odwiedzanych atrakcji we Wrocławiu, postanowiło na wakacje otworzyć nową wystawę stworzoną całkowicie z piasku.

fot. Kolejkowo

Miasto z Piasku – kojarzyć się będzie z czasem wolnym, przyjemnościami i dziecięcą beztroską. Jednak będąc na nadmorskiej plaży pamiętać należy również o innych plażowiczach. Do tematu ekologii twórcy makiety nawiążą przez zainscenizowane scenki z Kolejkowiczanami.

fot. Kolejkowo

Otwarcie wystawy czasowej Miasto z Piasku już 28 czerwca o godzinie 10.00 we wrocławskim Kolejkowie. Wystawę będzie można oglądać do 15. września.

fot. Kolejkowo

Cennik: Bilet N: 32 zł, Bilet U: 26 zł

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWakacje w Muzeum – warsztaty i spotkania dla dzieci w lipcu [BILETY W CENIE 5zł]
Następny artykułWroclavia zaprasza na niezwykłe spacery po Wrocławiu [BEZPŁATNE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.