Wrocław: OVO Summer 2022 – Wielkie otwarcie patio w OVO Bar & Restaurant

0
fot. fb/ Ovo Wrocław

OVO Bar & Restaurant zaprasza na wielkie otwarcie sezonu letniego w swoim patio. Event odbędzie się w czwartek, 2. czerwca 2022, na zielonym placu w centrum kompleksu OVO Wroclaw. Start wydarzenia zaplanowano na godz. 17:00, a aktualizacje można śledzić na bieżąco na https://fb.me/e/2rGfO8JcH.

W programie: muzyka chillout grana przez DJ i z akompaniamentem saksofonisty, nowe letnie menu stworzone z myślą o jedzeniu ‘pod chmurką’, autorskie orzeźwiające koktajle wg filozofii ‘Taste of Hilton’, a także oferta prawdzie włoskich lodów od ‘Mio Gelato Wroclaw’serwowanych prosto z kultowego piaggio.

fot. fb/ Ovo Wrocław

Hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw został otwarty w 2016 i jak sama nazwa wskazuje, należy do najbardziej rozpoznawalnej marki w branży hotelarskiej na świecie. OVO Bar & Restaurant znajduje się na parterze obiektu z bezpośrednim dostępem do zielonego patio w kompleksie OVO Wroclaw.

Kuchnia OVO proponuje kompozycje zarówno klasyczne, jak i te unikalne i nieoczywiste. Wszystkie dania i napoje przygotowywane są z pasją, według autorskich przepisów, a na życzenie – bez alergenów. Kuchnia bazuje na świeżych sezonowych składnikach pochodzących od lokalnych dostawców. Więcej informacji na www.ovobarandrestaurant.pl.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSchrony przeciwlotnicze we Wrocławiu. Co dzieje się ze schronami na Nadodrzu i na Nowych Żernikach? [CYKL: ŚLADY HISTORII]
Następny artykułWrocław: 12. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa już w czerwcu na stadionie Tarczyński Arena!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.