fot. MPK Wrocław
a

Dzisiaj (27.03) tuż przed godz. 16.00 przy ul. Powstańców Śląskich doszło do tragicznego wypadku. Tramwaj nieszczęśliwie potrącił pieszą przechodząca na pasach. Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano pogotowie i policję. Niestety, ofiara wypadku w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu zdarzenia.

Poniżej oświadczenie MPK Wrocław

,,Obecnie trwają prace służb, jest policja i prokurator, którzy badają wszystkie okoliczności zdarzenia. Współpracujemy ze służbami. Zabezpieczyliśmy monitoring, ściągnięto monitoring miejski, badana będzie też sygnalizacja świetlna. Na miejscu jest zapewniona opieka psychologiczna.

Sprawcą wypadku jest młody, dobry motorniczy, na którego nie było dotychczas żadnych skarg. Motorniczy miał za sobą 3 dni wolne od pracy, a wstępne badania wskazują na to, że był trzeźwy. Pojazd był sprawny, kilka dni temu – 21 marca, pozytywnie przeszedł badania techniczne.

Jest nam niewymownie przykro. To ogromna tragedia. Zginęła młoda dziewczyna. Rodzinie i bliskim Zmarłej składamy wyrazy najgłębszego współczucia.” 

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo będzie otwarte w Święta Wielkanocne we Wrocławiu? Atrakcje na Wielkanoc 2024
Następny artykułJaka biżuteria do koronkowej sukienki?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.