Wrocław Koncerty – przegląd koncertów 25/02-03/03

Wrocław Koncerty – czy macie podobnie tak jak my i nie możecie uwierzyć, że minęły już dwa miesiące 2019 roku? Tak oto płynnie przechodzimy do marca, a to oznacza wiosnę już niedługo oficjalnie. Tymczasem w najbliższym tygodniu Tłusty Czwartek, a więc dużo słodkości, jednak, gdyby ktoś z Was nie obchodził tego święta (chociaż polecamy kultywować tradycje!) zerknijcie na nasze muzyczne zestawienie i wybierzcie się na koncert, który na pewno osłodzi Wasze dusze.

25/02/godz. 20

Co prawda Shakin’ Stevens kojarzyć się może większości z atmosferą Świąt, które już (dawno?) za nami, ale z pewnością jego wierni słuchacze znają teksty niejednej innej piosenki. W lutym przez dwa dni pod rząd Brytyjczyk zagra koncerty w Polsce, najpierw we Wrocławiu w Hali Stulecia, a następnie na warszawskim Torwarze. Dajcie się porwać wybranej muzyce z jego imponującej dyskografii.

Link do wydarzenia i biletów: https://www.eventim.pl/shakin-stevens

26/02/godz. 18

We wtorek proponujemy wydarzenie z serii muzyczne diy, czyli warsztaty. Tym razem przyjacielem, z którym chcemy Was zaprzyjaźnić jest ukulele. Prosto, acz niesamowicie brzmiące! Na kursie będziecie mogli wybrać grupę, w której chcecie ćwiczyć. I jeśli znacie już jakieś podstawy, to miejsce i czas dla Was i jeśli będziecie mieli pierwszy raz ten instrument w ręce, to również miejsce dla Was! Warsztaty poprowadzi ukista i intruktor Piotr Gwizdała. Zapraszamy do Domu Edyty Stein.

Link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/591874864593272/

27/02/godz. 18/wejście bezpłatne

W listopadzie we Wrocławiu mogliśmy usłyszeć liryczne brzmienie mandoliny i oczywiście delikatnego wokalu duetu Kwiat Jabłoni.

Koniecznie obejrzyjcie relację i wywiad:

https://www.youtube.com/watch?v=ys6bvdamHLw.

Tym razem rodzeństwo spotka się z Wami w Empiku w Renomie i opowie o kulisach i inspiracjach w trakcie tworzenia ich muzyki. Przyjdźcie dowiedzieć się jak Kasia i Jacek słyszą swoje plany i marzenia.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1215348208628201/

28/02/godz. 20

Ten zespół zdobył już uznanie i renomę na polskiej scenie rockowej. Kiedy w 2012 i 2013 rocku zajmowali pierwsze miejsca w prawie wszystkich kategoriach plebiscytów magazynu Gitarzysty czy Teraz Rock, można się było domyślić, że jest to grupa mająca dużo do zaoferowania, która zawojuje muzyczną Polskę. I tak też się stało! W Starym Klasztorze usłyszymy największe hity Luxtorpedy oraz przedpremierowo kawałki z najnowszej płyty!

Link do wydarzenia i biletów: http://staryklasztor.com.pl/bilety/

01/03/godz. 20

Jeśli czujecie klimat elektroniki, techno i trapu, to odkrycie powinno Was bardzo przyjemnie zaskoczyć. Artysta zadebiutował w 2016 roku a obecnie bilety na jego koncerty wyprzedają się w całym nakładzie. Tomasz Rałowski, RAU, to polski producent i raper, a kiedyś grafik, który przebranżowił się, aby robić to, co mu w duszy gra (dosłownie). Piątek w D.K. Luksus.

Link do wydarzenia i biletów:https://goingapp.pl/evt/1980047/rau-we-wroclawiu

02/03/godz. 20

Łódzki zespół, który wyszedł z garażu, ale pozostał grungowy i niezależny w swoim brzmieniu. Miasto, z którego pochodzą muzycy niezaprzeczalnie kojarzy się z artystyczną oazą a jego na pozór tylko szare mury, kryjące w sobie tak naprawdę całą paletę kolorów, okazało się być inspiracją, dzięki której powstał zespół Ted Nemeth. Na początku marca będziecie mieli okazję usłyszeć chłopaków w Starej Piwnicy.

Link do wydarzenia i biletów: http://starapiwnica.com.pl/bilety

03/03/godz. 20

Nazwa kabaretu Jeremiego Przybory oraz Jerzego Wasowskiego, którą zapewne każdy zna, nie powinna Was zmylić, ponieważ zawsze płynęła w nich cały czas młodzieńcza energia. Kabaret Starszych Panów to legenda polskiej sceny rozrywkowej i pionierzy polskiego kabaretu. Ich kultowe, mądre i chwytające za serca utwory zaśpiewa w Vertigo na koniec tygodnia Paulina Gołębiowska.

Link do wydarzenia i biletów:https://www.biletin.pl/kabaret-starszych-panow

Za tydzień przegląd Wrocław Koncerty 04/03-10/03

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZombie we Wrocławiu? Recenzja książki „Szczury Wrocławia. Kraty”
Następny artykułByliśmy w najbardziej kameralnym hotelu 5 gwiazdkowym we Wrocławiu. The Granary – La Suite Hotel