fot. WCRS

Tanecznym krokiem zbliżamy się do końca wakacji. Z tej okazji Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na kolejną Potańcówkę Wrocławską na placu Wolności. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (27 sierpnia) i potrwa od godz. 18.00 do 23.00.

Muzycznym motywem przewodnim najbliższej potańcówki będą wakacyjne hity, czyli pełne słońca, optymizmu i miłości, łatwo wpadające w ucho piosenki, przy których nogi same rwą się do tańca.

Potańcówkę rozpocznie zbiorowa lekcja ze studiem tańca La Rosa Negra, którego instruktorzy pokażą łatwe układy i kroki znanych tańców, a do wspólnej zabawy zaproszą wszystkie osoby, które będą na pl. Wolności.

W miejscu potańcówki znajdować się będzie otwarta strefa dla osób z niepełnosprawnością, którą pomogła stworzyć fundacja Niepełnosprawni Stabłowice i Przyjaciele, która umożliwi bezpieczną zabawę osobom o ograniczonej mobilności.

Tradycyjnie już na spragnionych czekać będzie smakowa kranówka od MPWiK Wrocław – przebadana i bezpieczna.

W strefie chill na leżakach zmęczeni będą mogli złapać chwilę oddechu, będą też na miejscu foodtrucki.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania imprezy ze względu na warunki pogodowe – ewentualnych informacji należy szukać na wydarzeniu na Facebooku.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFashion Calling – zakończ wakacje w dobrym stylu. Przyjdź do Wrocław Fashion Outlet na wyjątkowe spotkanie z projektantami i influencerami
Następny artykuł10. urodziny Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Bilety za 10 zł, silent disco w kinie i seans – niespodzianka
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.