Wrocław Hip Hop Festival w Hali Stulecia [TERMIN, BILETY]

0

Już po raz piąty organizatorzy Wrocław Hip Hop Festival zapraszają na dawkę rapowych dźwięków od najlepszych reprezentantów polskiej sceny hip-hopowej. 

Od czerwca poznawaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią 22 listopada w Hali Stulecia – ostatecznie na scenie zobaczymy 12 artystów.  Organizatorzy jak zwykle postawili na kilku ulubieńców wrocławskiej publiczności, ale równie liczną grupę stanowią raperzy, których zobaczymy na tej imprezie po raz pierwszy.  Wśród nich Kabe – nowy nabytek Stoprocent, o którym mówi się, że ma zmienić polski rap oraz Jan-rapowanie, reprezentant krakowskiej sceny i zdobywca statuetki „Odkrycie Roku 2018” przyznanej w plebiscycie Popkillery 2019. Swój debiut na listopadowej imprezie potwierdzili także: W.E.N.A., który w marcu wydał kolejny album „Montana Max”, Guzior – reprezentant QueQuality i jeden z najbarwniejszych raperów młodego pokolenia, Sarius, aktualnie promujący świeżo wydany album „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata” oraz VNM, elbląski raper, który na początku roku wydał nowy materiał – konceptualny album „Czuz Tu Daj Najs”.

Tegoroczny line-up to także wyczekiwane powroty. Na scenie Wrocław Hip Hop Festival znów pojawi się Słoń, znany z mocnych wersów przedstawiciel horrorcore’u oraz Kali, który pod koniec lipca świętował 20-lecie swojej działalności artystycznej. Na koniec, stali bywalcy wrocławskiej imprezy: Paluch – niekwestionowany zwycięzca festiwalowej ankiety publiczności, Szpaku – nazywany głosem swojego pokolenia – raper, którego wydany pod koniec 2018 roku debiutancki album „Atypowy” w dwa miesiące pokrył się platyną oraz Kękę, który przed momentem wydał swój piąty studyjny album „Mr Kękę”. Za rozgrzewkę wrocławskiej publiczności jak zwykle odpowiadać będzie DJ Soina, twórca serii dobrze znanych mixtap’ów „Kręci Mnie Vinyl”.

W tym roku w Hali Stulecia stanie tylko jedna scena, zmieni się także prowadzący imprezę – nowym hostem został Kuba Stemplowski, dziennikarz i menadżer świetnie poruszający się w hip-hopowym środowisku muzycznym.

Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne na www.hiphopfestival.pl.

Line-up:

Paluch
Kali
Kękę
Szpaku
Sarius
Słoń
Guzior
Jan-rapowanie
VNM
W.E.N.A.
DJ Soina
Kabe

Termin: 22.11.2019r. godz. 17:00
Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne na www.hiphopfestival.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„MAYDAY 2” gościnnie w Teatrze Muzycznym CAPITOL
Następny artykułOtwarcie lodowisk we Wrocławiu! [CO, GDZIE, KIEDY, CENNIK]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.