Wrocław Fashion Outlet rozdaje karnety do Zieleniec Sport Arena. Sprawdź jak je zdobyć!

0

Wrocław Fashion Outlet już po raz kolejny przygotował wyjątkową akcję z myślą o miłośnikach białego szaleństwa na stokach. Wystarczy między 5 a 14 stycznia dokonać zakupów na łączną kwotę minimum 900 złotych by odebrać voucher na darmowy, całodniowy karnet do Zieleniec Sport Arena – jednego z największych ośrodków narciarskich w Polsce.

Na klientów centrum czeka 180 karnetów, które można będzie wykorzystać do końca sezonu narciarskiego 2022/2023. A to nie jedyne niespodzianki, jakie przewidziano dla odwiedzających Wrocław Fashion Outlet w najbliższym czasie. Właśnie ruszyła zimowa wyprzedaż podczas której obniżki cen sięgną nawet 80%.

Kolejna odsłona popularnej akcji Wrocław Fashion Outlet

Choć w tym roku ferie zimowe w województwie dolnośląskim rozpoczną się dopiero w drugiej połowie lutego, Wrocław Fashion Outlet już teraz przygotował wyjątkową niespodziankę dla fanów białego szaleństwa. 5 stycznia rusza kolejna odsłona cieszącej się ogromną popularnością akcji „Góra Karnetów do zdobycia”, w ramach której klienci centrum będą mogli zdobyć darmowe, całodniowe karnety do Zieleniec Sport Arena. To jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce, w którym na fanów sportów zimowych czekają 23 kilometry pięknie położonych i malowniczych tras, różnicowanych zarówno pod względem długości, jak i zaawansowania, oraz 31 wyciągów, w tym 7 kolei linowych.

Darmowe vouchery do Zieleńca czekają!

Aby otrzymać voucher na darmowy karnet wystarczy odwiedzić centrum i w trakcie jednego dnia zebrać maksymalnie 5 paragonów na łączną kwotę minimum 900 złotych, w tym dokonać zakupu w jednym z salonów z odzieżą outdoorową: 4F, Alpine Pro, Mountain Warehouse, Quiksilver, Salomon. Następnie należy dołączyć do programu lojalnościowego Wrocław Fashion Club i zgłosić się do punktu informacyjnego centrum. Liczba voucherów dostępnych każdego dnia jest limitowana, decyduje kolejność rejestracji zakupów. W soboty na klientów czekać będzie ich 30, w pozostałe dni tygodnia 20. Akcja potrwa od 5 do 14 stycznia – w sumie Wrocław Fashion Outlet planuje rozdać 180 voucherów, które można będzie wymienić na karnety do Zieleniec Sport Arena i wykorzystać do końca sezonu narciarskiego 2022/2023. W akcji uczestniczą wszystkie sklepy znajdujące się w centrum, w tym salony z odzieżą sportową, outdoorową i narciarską. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie Wrocław Fashion Outlet.

Wyjątkowe promocje przez cały styczeń

Możliwość zdobycia darmowych karnetów do Zieleńca tylko jeden z powodów, dla których warto w najbliższych dniach odwiedzić Wrocław Fashion Outlet. Do końca stycznia trwa wielka zimowa wyprzedaż, podczas której we wszystkich salonach działających na terenie centrum będą obowiązywały zniżki wynoszące nawet do 80% od cen podstawowych. To doskonała okazja, by przed rozpoczęciem szaleństwa na stokach skompletować odpowiedni strój sportowy, bieliznę termoaktywną, akcesoria czy sprzęt. To też świetny moment na zakup w atrakcyjnej cenie odzieży zimowej i sportowej, która sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas wycieczek za miasto czy wyjazdów na zbliżające się ferie. Warto przy tym pamiętać, że członkowie programu lojalnościowego Fashion Club za każdą transakcje dokonaną w sklepie należącym do programu odkładają na swoim koncie dodatkowe 5% wartości zakupów. Zaoszczędzoną kwotę można wykorzystać podczas kolejnych zakupów jako dodatkowy upust – maksymalnie do ¼ wysokości paragonu.

Przystąpienie do programu zajmuje tylko chwilę – wystarczy zgłosić się do punktu informacyjnego lub pobrać na smartfona aplikację Wrocław Fashion Outlet. 

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSkandal w restauracji i Gołąb Pokoju, czyli jak Picasso odwiedził Wrocław 
Następny artykułTurystyka i hotelarstwo jest głównym źródłem dochodów wielu krajów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.