Wrocław: Bezpłatny Park Linowy w Alei Bielany już otwarty!

0

Już po raz drugi w Alei Bielany na czas wakacji będzie możliwość przejścia się po parku linowym, który został  podwieszony przy wejściu środkowym. Trasa liczy 46 metrów z różnorodnymi przeszkodami: mostem tybetańskim, ścianką wspinaczkową oraz tunelem z siatki – wszystko to całkowicie bezpłatnie!

Goście mogą skorzystać z tej niezwykłej atrakcji już od 24 czerwca aż do 30 lipca.

Aleja Bielany we Wrocławiu proponuje na okres wakacji atrakcję dla dzieci i dorosłych, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Wakacje to czas, w którym rodzice szczególnie poszukują rozrywek dla swoich pociech, chcąc zapewnić im jakościowy i angażujący wypoczynek.

Przygoda dla każdego

Kto może skorzystać z atrakcji? Park linowy jest dostępny dla dzieci od 7 roku życia, o wzroście powyżej 130 cm. Do pokonania będą: ścianka wspinaczkowa, most tybetański i tunel z siatki. Z kolei dla młodszych dzieci – od 3 roku życia – przewidziana jest zaraz obok alternatywna trasa.

Trasa dla starszych dzieci i dorosłych liczy 46 m. Zawiera 3 stacje z różnymi przeszkodami. Pod przeszkodami zamontowane są siatki zabezpieczające, chroniące gości Alei Bielany. Park linowy w Alei Bielany posiada certyfikat Polskich Parków Linowych,  obsługiwany jest przez przeszkolonych Instruktorów Alpinistów.

W tym roku po raz drugi organizujemy w Alei Bielany w czasie wakacji tak unikalną rozrywkę. W ubiegłym roku cieszyła się ona bardzo dużym zainteresowanie szczególnie wśród dzieci, którzy odważnie kroczyli po wszystkich przeszkodach parku. Stąd też w tym roku przez ponad miesiąc zapraszamy na naszą bezpłatną atrakcję, oczywiście nie zapominamy o bezpieczeństwie. Nasz park jest prowadzony przez certyfikowanych instruktorów, którzy czuwaj nad bezpieczeństwem uczestników i naszych gości – dodaje Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Aleja Bielany w Wrocławiu, należąca do szwedzkiego zarządcy nieruchomości komercyjnych Ingka Centres, chętnie angażuje się na rzecz stałego podnoszenia jakości życia. Dba o to, by dostarczać rozrywki i niezapomnianych wrażeń każdemu – bez względu na wiek. To miejsce spotkań, które integruje i stwarza okazję do dzielenia się emocjami.

Park linowy czynny jest od poniedziałku do soboty od godziny 12 do 20.

To duża dawka emocji dla całej rodziny – a dzięki dwóm różnym trasom, dostosowanym do wieku i możliwości, każdy może przeżyć tu ekstremalną przygodę.

Więcej na: www.alejabielany.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł09.1 Diabła adwokatura i sądownictwo, czyli nowe budownictwo. Osiedle przy ul. Zakładowej.
Następny artykułMiędzynarodowy Festiwal Nowe Horyzonty we Wrocław Fashion Outlet! Bezpłatne pokazy filmów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.