Wrocław już od dawna kojarzy się z niesamowitymi przestrzeniami i klimatycznymi miejscami spotkań. Teraz jednak szykujemy coś wyjątkowego – otwarcie sezonu na jednym z najbardziej malowniczych dachów w mieście. Wdech-Wydech Rooftop w Concordia Design zaprasza na całe lato pełne wydarzeń, które przeniosą nas na nowe wyżyny rozrywki. Na dachu czeka na Was bezpłatne kino pod chmurką, improwizowane spektakle teatralne, koncerty na żywo oraz relaksujące weekendy z drinkiem w dłoni. To miejsce, gdzie kultura spotyka się z naturą, a widoki zapierają dech w piersiach.

Harmonogram wydarzeń na czerwiec

W czerwcu Wdech-Wydech Rooftop przygotował dla swoich gości wiele atrakcji. Oto harmonogram wydarzeń, które odbędą się na dachu:

  • 11.06 – Kino na dachu | godz. 20:30 „Narodziny Gwiazdy”
  • 12.06 – Projekt na dachu | „Dubbingi improwizowane – Wednesday vs Bridgerton” 
  • 18.06 – Kino na dachu | godz. 20:30 „W Trójkącie”
  • 22.06 – Głęboki Wdech | An On Bast (Live), GIGEE (DJ set)
  • 25.06 – Kino na dachu | godz. 20:30 „Anioł”
  • 29.06 – Koncert | We Draw A

Letnie kino pod gwiazdami – magiczne wieczory na dachu

Wdech-Wydech Rooftop przygotował dla swoich gości wyjątkową atrakcję – letnie kino pod chmurką. Każdego tygodnia, w ciepłe letnie wieczory, dach zamienia się w magiczne miejsce, gdzie można oglądać filmy na świeżym powietrzu. Wstęp na wydarzenia jest całkowicie darmowy, a starannie dobrany repertuar zaspokoi gusta zarówno miłośników klasyki filmowej, jak i fanów nowoczesnego kina:

  • „Narodziny Gwiazdy” (11.06) – Wzruszająca historia miłości między upadającą gwiazdą muzyki country a wschodzącą artystką.
  • „W Trójkącie” (18.06) – Błyskotliwa komedia o zawirowaniach miłosnych i życiowych trzech przyjaciół.
  • „Anioł” (25.06) – Poruszający dramat o poszukiwaniu sensu życia i duchowej odnowie.

Partnerem merytorycznym naszego kina na dachu jest Dolnośląskie Centrum Filmowe. DCF jest inwestycją Instytucji Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego, która zajmuje się szerokim przekrojem działalności filmowej na terenie Dolnego Śląska i Lubuskiego: od prowadzenia kin, przez współorganizację wielu festiwali, przeglądów i pokazów specjalnych, prowadzenie programu edukacyjnego, po wspieranie produkcji filmowych poprzez dofinansowania w Dolnośląskim Konkursie Filmowym i działalność Wroclaw Film Commission. 

Improwizowane dubbingi – niesamowite show pełne humoru i niespodzianek

W ramach letnich wydarzeń na Wdech-Wydech Rooftop, nie można przegapić cyklu improwizowanych spektakli – dubbingów improwizowanych przygotowanych przez Grupę Projekt Portal. To wyjątkowe widowisko, w którym aktorzy na żywo podkładają głosy do fragmentów filmów lub seriali, improwizując dialogi. Bez wcześniejszego scenariusza, każde przedstawienie jest unikalne i pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Widzowie mają szansę wpływać na tematykę scen, co jeszcze bardziej podnosi poziom humoru i interakcji. To show, które zaskakuje zarówno publiczność, jak i samych aktorów, bazując na ich spontaniczności i kreatywności.

Pierwsze show już w czwartek 12 czerwca o godzinie 20:00!

Imprezy „Głęboki Wdech”

Wdech-Wydech Rooftop słynie także z niezapomnianych imprez, a sezon 2024 rozpocznie się z hukiem 22 czerwca. Pierwszą imprezę cyklu „Głęboki Wdech” poprowadzą An On Bast i GIGEE, dwie utalentowane artystki, które wprowadzą gości w świat elektronicznych dźwięków. 

Koncerty na żywo 

Już 29 czerwca na dachu budynku Concordia Design, w klimatycznym Wdech-Wydech Rooftop, odbędzie się pierwszy koncert w sezonie. W ostatni czerwcową sobotę usłyszymy na żywo warszawski duet elektroniczny We Draw A. To wydarzenie oficjalnie otwiera letni sezon muzyczny na dachu, oferując niezapomniane wrażenia w samym sercu Wrocławia.

We Draw A, duet składający się z Piotrka Lewandowskiego (znanego z Indigo Tree) i Radka Krzyżanowskiego (członka Kamp! oraz La Giang), od początku swojej kariery zdobywa uznanie dzięki wyjątkowej mieszance elektronicznych dźwięków i rockowych brzmień. Ich energetyczne koncerty, wypełnione melodyjnymi utworami i wyrazistymi tekstami, zyskały rzeszę fanów na polskich parkietach klubowych. Po debiucie z albumem „Moments” w 2014 roku i sukcesie drugiego krążka „Ghosts” w 2016, zespół zagrał na największych polskich festiwalach, takich jak Open’er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka czy OFF Festival. Po kilkuletniej przerwie, artyści powrócili na scenę w 2023 roku z nowym materiałem i jeszcze większą pasją do muzyki.

Wdech-Wydech Rooftop – miejsce z duszą

Wdech-Wydech Rooftop to nie tylko kolejny lokal na mapie Wrocławia. To miejsce, gdzie można w pełni zanurzyć się w atmosferę miasta, tuż nad jego niezwykłą panoramą. W letnie, weekendowe noce, dach zamienia się w nocną stolicę miasta, oferując niezapomniane widoki na zachody słońca i wschody z perspektywy piątego piętra. Inspiracją dla tego wakacyjnego azylu jest kwitnąca łąka pełna życia i kolorów. Goście mogą delektować się drinkami z wykorzystaniem ziół rosnących na ogromnej zielonej ścianie, łącząc obcowanie z naturą z miejską tkanką.

Lato pod chmurami

Nie przegapcie okazji, by doświadczyć letnich wieczorów w jednym z najpiękniejszych miejsc we Wrocławiu. Wdech-Wydech Rooftop to przestrzeń, gdzie kultura spotyka się z naturą, a wydarzenia artystyczne wznoszą się na nowe wyżyny. Zabierzcie znajomych i rodzinę, weźcie głęboki wdech i przygotujcie się na niezapomniane chwile #nadmiastem.

Wdech/Wydech zaprasza Od poniedziałku do piątku od 15:00, a w sobotę i niedzielę od godziny 12:00.

Facebook: https://www.facebook.com/wdechwydechwroclaw

Instagram: https://www.instagram.com/wdechwydech_roo

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAquapark Wrocław dziś odwiedził milionowy gość w 2024 roku!
Następny artykułStrefy Kibica we Wrocławiu: EURO 2024. Gdzie oglądać mecze Polaków?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.