a

Szukasz powiewu świeżości na wiosnę w swojej garderobie lub mieszkaniu? Chcesz podarować bliskim coś wyjątkowego lub po prostu zrobić prezent sobie? Z pomocą spieszą lokalni rzemieślnicy i rękodzielnicy, których będzie można spotkać w kwietniu w Infopunkcie Nadodrze!

13 kwietnia, od 12:00 do 20:00, pod adresem Władysława Łokietka 5/1 odbędzie się wiosenna edycja targów lokalnego rzemiosła Moda na Nadodrzu. Przestrzeń Infopunktu Nadodrze wypełnią różnorodne dzieła twórców i twórczyń z Wrocławia.

W tym roku podczas Mody na Nadodrzu będzie można kupić: ubrania (lokalnie projektowane i szyte), torby, nerki i plecaki, ręcznie wytwarzaną biżuterię, a nawet… drewniane amulety! Na targach znajdzie się także coś do domu – wyjątkowa ceramika, plakaty, grafiki i obrazy.

Lokalne rzemiosło to prezent idealny!

Obdarowując swoich bliskich lub siebie warto postawić na trwałe i wyjątkowe przedmioty. Gwarantem dobrej jakości jest rzemieślnicze doświadczenie i precyzja. Produkty wytwarzane w małych pracowniach są jedyne w swoim rodzaju.

Moda na Nadodrzu to kameralne targi rzemiosła z kilkuletnią tradycją. Dają młodym artystom możliwość pokazania swoich prac po raz pierwszy. “Marki, które debiutowały na Nadodrzu w poprzednich latach, często dziś mają już swoje butiki, pracownie i prężnie działające sklepy internetowe.” mówi Mia Bogdańska – organizatorka wydarzenia. – „Dlatego Moda na Nadodrzu to świetna okazja, by poznać nowych twórców o których niedługo zrobi się głośno

Część wystawców to stali bywalcy, którzy od lat wpisują Modę na Nadodrzu do kalendarza. Niektórzy stacjonują na osiedlu na co dzień i są blisko związani z Nadodrzem. Inni przyjeżdżają z bardziej odległych części Wrocławia ceniąc sobie rodzinny charakter tego wydarzenia. Zarówno oferta jak i twórcy są bardzo różnorodni, warto więc odwiedzi targi także po to by poznać ich osobiście i porozmawiać.

Podczas tegorocznych targów będzie okazja aby zobaczyć i kupić między innymi: autorskie i klasyczne zestawy ubrań od marki BAMBA, ręcznie tkane kilimy, makatki i gobeliny od SPLOTKi czy unikatowa, szklana biżuteria od Glass Granat. Łącznie 15 twórców i twórczyń z Wrocławia i okolic.

Pełną listę wystawców i wystawczyń można znaleźć pod linkiem lokietka5.pl/wiosna lub w wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/407017241916682

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„Miasto nad Odrą” – odkryj historię Wrocławia na spotkaniu z autorami nowej książki!
Następny artykułWrocławska Feta w wiosennym wydaniu! Zbliża się wielki Festiwal Piwa, Wina i Sera
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.