Niezwykłe widowisko Koncert „Gwiazdozbiór Aniołów. In varietae concordia” w reżyserii Kamila J. Przybosia. Koncert już w najbliższą niedzielę (19 maja) o godz.19 w Hali Stulecia.

Bezpłatne bilety  do odebrania w kasach Hali Stulecia.

Całe wydarzenie ma nawiązywać do koncertów z okazji przystąpienia oraz 10-lecia przystąpienia do EU—“Anioły Europy” oraz “Księga Aniołów i Ludzi”. Tak jak poprzednio, poszczególni wokaliści reprezentują różne wartości. W obecnej wersji, każdy solista (gwiazda) prezentuje jedną z naczelnych wartości Unii Europejskiej. Widowisko składa się z 13 scen (12 wartości oraz utwór finałowy). Każda z części jest popisem muzycznym wzbogaconym o popisy performerów oraz animacje na ekranach. Tak jak do tej pory różni wokaliści reprezentowali wrocławskie wartości, teraz dwanaście gwiazd sceny muzycznej związanych z Wrocławiem będzie przedstawiać humanistyczne wartości Unii Europejskiej.

Na scenie wystąpią: L.U.C. z Rebel Babel, Kosy, Olga Szomańska, Mariusz Kilian, Anna Maria Mbayo,Joanna Zawartko, Artur Caturian, Natalia Grosiak, Sambor Dudziński, Magdalena Zawartko, Damian Łapiński, Młodzieżowa Akademia Musicalowa, Everest Production, Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective oraz Chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „ArsCantandi”.

BEZPŁATNE BILETY:
dostępne w  kasie Hali Stulecia w dniach 15 – 18 maja lub do wyczerpania puli w godzinach od 10.00 – 18.00
limit na osobę – 4 sztuki
liczba biletów 4200
koncert będzie dostępny: strefa dla wózkersów, tłumaczenie PJM, pętla indukcyjna

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal Góry Literatury 2024 po raz 10 na Dolnym Śląsku! [PROGRAM]
Następny artykułWyjątkowa „Noc Muzeów” Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.